הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עתיד בית"ר נמצא בידיים של משה ליאון"

גורם במועדון: "צריך שהעירייה וראש העיר יתמכו וזהו. זה המכשול האחרון, הזמן קצר". בבירה מחפשים אחר מקורות לערבות בסך 10 מיליון ש"ח

תומר לוי
תומר לוי  05.08.22 - 13:17

מימין: ברק אברמוב (צילום: אלן שיבר), משמאל: ראש עיריית י-ם משה ליאון (צילום: ראובן קפוצינסקי)

בבית"ר ירושלים ממשיכים בניסיונות לאתר מקורות שיוכלו לתת ערבות של 10 מיליון ש"ח עבור ברק אברמוב. אחד המקורות האפשריים היא עיריית ירושלים, שם ינסו להפגיש בין ראש העיר משה ליאון לבין הבעלים המיועד ברק אברמוב, פגישה שעד עכשיו ולא קרתה, זאת כדי לראות איך העירייה תוכל בכל זאת לסייע למועדון בעסקה.

גורם במועדון אמר: "עתיד בית"ר ירושלים נמצא בידיים של משה ליאון. העירייה אמרה שהיא תעזור בכל דרך יצירתית אפשרית, הם מתבקשים לפגוש את ברק ולחפש ביחד פיתרון למכשול האחרון שנותר והזמן קצר מאוד. יש מלא פתרונות רק צריך שהעירייה תתמוך וזהו"

אופציה אפשריות נוספות הן שאולי חברת צ'רלטון תהיה זאת שתתן חלק מהערבויות. כבר מאתמול, עת הושגה הפשרה בין בית"ר ירושלים למשטרת ישראל בנוגע לדמי הערבות שיצטרך לשלם אברמוב, דוחפים אנשים מכיוונים שונים כדי לקדם את מתן הערבות כדי שאפשר יהיה לקדם את מתן הערבויות.

השאיפה של המעורבים בעסקה היא לסגור אותה כבר בתחילת השבוע כאשר ברגע שנושא הערבות ייסגר ניתן יהיה להזמין את הוועדה להעברת זכויות הניהול ולהשלים את העברת בית"ר ירושלים לידיו של ברק אברמוב. בשל החתימה על ההסכם מול המשטרה ומכירת בני יהודה למשה דמאיו, כל הצדדים אופטימיים לגבי ההמשך והשאיפה היא להשלים את העסקה בהקדם.