הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדי הפועל חיפה קיללו ומחו במהלך האימון

קלינגר ותורג'מן שוחחו עם הקהל שזועם על היכולת של הקבוצה, שחקנים נוספים הצטרפו. חילוקי דעות בצוות המקצועי בנוגע לעתיד של שחקנים בסגל

הדר יעקבי
הדר יעקבי  05.08.22 - 13:03

(למצולמים בתמונה אין קשר לנאמר בכתבה)

כ-30 אוהדי הפועל חיפה הגיעו הבוקר (שישי) לאימון הקבוצה במחאה נגד היכולת שהראתה הקבוצה בשני המשחקים הראשונים של גביע הטוטו. זה התחיל בצעקות ובקללות, המשיך לשיחה של האוהדים עם המאמן ניר קלינגר והחלוץ אלון תורג'מן שבה הובהר לאוהדים הזועמים כי הם מבינים אותם, חושבים פחות או יותר כמוהם ושכולם נמצאים על אותה סירה. שחקנים נוספים הצטרפו לשיחה.

נוכח העובדה שמדובר בתחילת העונה ובגביע הטוטו, נתבקשו האוהדים גם לשמור על סבלנות ואיפוק. מבחינת מצב הסגל, הדעות בצוות המקצועי חלוקות. כולם מסכימים שהקבוצה נראית קטסטרופה, אך יש מי שקורא לשחרר שחקנים באופן מיידי ולעומתו יש מי שרוצה לתת עוד הזדמנות ושמדובר בעניין של ביטחון והסתגלות. נכון לעכשיו, אין החלטות חד משמעיות לגבי עתידו של אף שחקן בהפועל חיפה.

כידוע, אחרי קיץ בו הוחלפו שחקנים רבים בסגל של הקבוצה והצטרפו לקריית חיים שישה זרים חדשים, הפועל חיפה עומדת על 0 מ-6 בגביע הטוטו. זה התחיל עם הפסד 2:0 לבני סכנין בסמי עופר במחזור הראשון והמשיך ב-3:1 מהדהד לבני ריינה לפני יומיים באיצטדיון גרין.

כעת, לניר קלינגר וחניכיו יש למעלה משבוע להיערך לקראת המשחק הבא במסגרת גביע הטוטו. למרות שהסיכוי להעפיל לשלב הבא במפעל אבד כמעט באופן סופי, האדומים ינסו להציג יכולת טובה יותר מול הפועל חדרה בסוף השבוע הבא. ב-20 באוגוסט הפועל חיפה צפויה לפתוח את העונה בליגת העל עם משחק בית מול הפועל תל אביב.