הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדים פרצו לדשא, בית"ר - סכנין נעצר ל-10 דקות

צפו: אוהדי בית"ר חדרו לדשא במושבה בדקה ה-34, במצב של 0:1 לסכנין. בתגובה השופט שניר לוי הוריד את השחקנים לחדר ההלבשה. אוראל דגני פנה: "תשמרו על הסדר, ננצח אותם על המגרש". אברמוב: "בואו נוריד את הלהבות. זה חשוב למועדון ולקבוצה". שלושה חשודים נעצרו

תומר לוי (צלם: אלן שיבר)  16.04.23 - 21:14

תגיות: ליגת העל

המשחק היום (ראשון) בין בני סכנין לבין בית"ר ירושלים כלל שבעה שערים וכדורגל מרתק, אבל אירוע מכוער העיב על כך כשההתמודדות נעצרה לאחר שמספר אוהדי בית"ר פרצו לדשא באצטדיון המושבה. בדקה ה-34 של המשחק, במצב של 0:1 לבני סכנין, חלק מהקהל הירושלמי נכנס לתוך תחומי המגרש והשופט שניר לוי הוריד את השחקנים לכר הדשא. כוח משטרתי רב נכנס לאצטדיון בניסיון לעצור את ההתמודדות. בסיום המשחק, המשטרה הודיעה על מעצרם של שלושה חשודים בעקבות האירועים.

במהלך האירועים, אוראל דגני, שחקן בית"ר ירושלים, לקח את המיקרופון וקרא לאוהדים: "בואו נשמור על הסדר ונמשיך את המשחק. ננצח אותם על הדשא", אמר לקול קריאות בוז רועמות במושבה.

ברק אברמוב, בעלי בית"ר, לקח גם הוא את המיקרופון: "אוהדים יקרים, אנחנו במשחק כדורגל. תרגיעו את הלהבות. בואו ננצח על הדשא, זה חשוב למועדון ולקבוצה". כוחות רבים של משמר הגבול נמצאים באצטדיון וקרובים ליציע הבית"רי. המשחק הומשך 10 דקות לאחר ההתמודדות.

בבית"ר טוענים כי מספר מאבטחים ערבים בקהל החלו להתעמת עם האוהדים, מה שהוביל לירידה. לאחר השער החלו הקנטות בין המאבטחים לאוהדים שהיו על הדשא, והאוהדים ירדו כדי להתעמת עם המאבטחים. זה החל מעימות פיזי של מאבטחים ואוהד, לפי הקבוצה, ויש טענות לכך שחלק מהאוהדים אף רוססו.

בצד של סכנין, מנגד, היו המומים. "חוששים לשלום השחקנים, כל לה פמיליה ירדו למגרש", טענו. בירם כיאל, שהורחק באדום אחרי שהמשחק חודש, ביקש מחבריו לקבוצה לרדת לחדר ההלבשה. יש נוכחות רחבה של כוחות מג"ב ויס"מ במושבה.

זו לא הפעם הראשונה בה המשחק, משחק רדיוס של סכנין בין 2 יריבות גדולות, נעצר. כשמונה אבוקות ורימוני עשן מהצד של סכנין הושלכו לעבר הדשא, והכרוז ביקש מאוהדי הקבוצה להפסיק. לאחר מכן ההתמודדות, בין שתי הקבוצות שבפלייאוף התחתון, המשיכה.