הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרע בארבע ראשי לקנצפולסקי, אוז'בולט יעדר

החלוץ יפספס את ריינה. הקשר סובל מקרע קטן ואמור להיות כשיר למונדיאליטו

הדר יעקבי
הדר יעקבי  20.04.23 - 13:45

הפועל תל אביב תפגוש בשבת הקרובה את בני ריינה. האדומים במרחק שש נקודות מהקו האדום ונקודה אחת בלבד מעל ריינה, במשחק בו ניצחון ירחיק אותם משמעותית מאזור הסכנה.

הקבוצה מתמודדת עם מספר פציעות, בראשותן זאת של אל ים קנצפולסקי שמתמודד עם קרע קטן בשריר הארבע ראשי. הפציעה, יש לציין, לא אמורה למנוע ממנו לשחק במונדיאליטו.

מלבדו אלן אוז'בולט עובר בדיקת MRI שנועדה לשלול פציעה חמורה בברכו. הוא חש כאבים ולא יהיה בסגל לשבת, בעוד בן ביטון בספק בגלל רגישות בשריר הארבע ראשי.

חיים סילבס אמר לפני המשחק: "הגענו לסוף העונה. כל ניצחון ירחיק אותנו, כל משחק שלא מנצחים הופך את הבא לחשוב יותר. נבוא לנצח מול הקהל שלנו, ריינה בכושר טוב. לא מזלזלים ונרצה לעשות את העבודה. כל ניצחון ירחיק ונותן תחושה טובה. הקבוצה מוכנה, יודעים את המצב שלנו".

מאמן הפועל ת"א המשיך: "אף אחד לא יודע מה יקרה בעתיד, ההווה חשוב והוא ישפיע. אנחנו טיפה חבולים".

יהב גורפינקל המשיך: "כולנו מבינים את משמעות המשחק. סוף העונה חשוב, חוזים לשנה הבאה ולכל אחד יש מוטיבציה אישית. כולנו מודעים למצב בטבלה ומעניין אותנו מתי ידברו איתנו, מתכוננים הכי טוב למשחק הקרוב".

גורפינקל אמר: "לא הייתי אומר שאנחנו חוששים מירידת ליגה, יש משהו די מפחיד ומפחדים לחשוב על זה. בכנות צריך להודות שאנחנו קרובים לשם, נרצה לנצח. עברנו עונה עם המון עליות וירידות, תהפוכות. מועדון גדול עם לחץ וקהל שנלווים לזה, לפעמים נכנס לחייך האישיים. מנסים להתעלם".