הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יצטרף לברק בכר? עמרי גלזר מועמד לכוכב האדום בלגרד

מעבר ענק מתבשל? פרסום ראשון: לערוץ הספורט נודע כי שוערה של הפועל באר שבע נמצא ברשימות של קבוצתו החדשה של המאמן הישראלי. בנגב ידרשו לפחות 2 מיליון יורו עבורו. כל הפרטים

תומר לוי
תומר לוי  01.06.23 - 06:00

עמרי גלזר, שוערה של הפועל באר שבע, מועמד לכוכב האדום של ברק בכר. כרגע נראה כי מדובר במועמד בלבד, מתוך מספר מועמדים לתפקיד השוער של הקבוצה, אך לפי בדיקת ערוץ הספורט היום (חמישי) מול מקורות סרביים הוא בהחלט שם שעלה.

גלזר מחזיק בחוזה עד 2026 אצל הפועל באר שבע, אך הביע את רצונו לעזוב כדי לחו"ל כדי להמשיך בהתקדמותו מהשנתיים האחרונות, כפי שהביע הן מול התקשורת והן מול ההנהלה.

עד כמה שידוע, כרגע לא נעשתה פנייה להפועל באר שבע שעשויה לבקש עליו סכום של למעלה מ-2 מיליון יורו. בימים הקרובים עשויה להיות התפתחות בעניין, כאשר אם עמרי גלזר אכן יעבור אז יהיה מדובר בשדרוג כלכלי וכמובן אפשרות לשחק בשלב הבתים של ליגת האלופות.

הכוכב האדום, ככל הנראה, תחפש שוער ראשון. אמש דווח ב-"juatarnji" המקומי על כך שהשוער הנוכחי של הקבוצה, מילאן בוריאן, קיבל הנחייה לחפש קבוצה חדשה. בכר, לפי הדיווחים, הודיע על כך לקנדי בן ה-35 בשיחת טלפון.

גלזר בן ה-27 משמש כשוער הראשון של הפועל באר שבע בשנתיים האחרונות, ונחשב לשוער שמתמחה בפנדלים. הוא רשם 6 הופעות בין הקורות של נבחרת ישראל וזכה עם ב"ש בגביע המדינה של 2021/22.