הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בדרך לארה"ב? אורלנדו מעוניינת באל ים קנצפולסקי

הצעה רשמית טרם הוגשה. קבוצות נוספות מה-MLS עוקבות אחר קשר הפועל ת"א, המחזיק באזרחות אמריקאית. לשחקן סעיף שחרור של מיליון דולר, ובסביבתו גם לא שוללים מעבר לאירופה

הדר יעקבי
הדר יעקבי  04.06.23 - 18:07

הטורניר ההיסטורי של נבחרת הנוער ממשיך לגרום לכוכבי החבורה לצבור עניין ברחבי הגלובוס. כעת, השם החם הוא אל ים קנצפולסקי, קשר הפועל תל אביב, שזוכה לעניין מאורלנדו מה-MLS.

הצעה רשמית טרם הוגשה, אך לשחקן אזרחות אמריקאית, מה שעשוי לסייע למהלך. במקביל, קבוצות נוספות בארצות הברית מעוניינות, ושלחו נציגים לצפות בו במהלך המונדיאליטו.

השחקן מחזיק בסעיף שחרור בסך מיליון דולר, ובסביבתו גם לא שוללים אופציה לצאת לאירופה ומציינים שבעונה שעברה היו 4 או 5 הצעות, אך בסופו של דבר הוא בחר להישאר באדום. אגב, קנצפולסקי הוא עדיין חייל בצבא, אך צה"ל לא צפוי לעמוד בדרכו, אם יחליט לעזוב את הארץ.

העונה האחרונה היתה עונת הבוגרים המלאה הראשונה של קנצפולסקי. הקשר בן ה-19 רשם 22 הופעות בכל המסגרות במדי הפועל תל אביב, במהלכן כבש פעם אחת ובישל פעמיים. כמו כן, היה שותף בקיץ שעבר לקמפיין היורו עד גיל 19 של הנבחרת, בו היה אחד הברגים המרכזיים בקאדר של אופיר חיים שהגיע עד לגמר, שם נכנעו הכחולים-לבנים 3:1 לאנגליה.