הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דראפיץ': "עוד לא מוכנים לליגה וזו בעיה"

לאחר התבוסה למכבי ת"א, מאמן סכנין טען: "עצם ההגעה לחצי הגמר היא הישג"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.08.23 - 07:38

בני סכנין הובסה בביתה אמש (ראשון) 5:1 בחצי גמר גביע הטוטו ע"י מכבי ת"א. בסיום המשחק מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ' מתח ביקורת על ההנהלה: "נגמר גביע הטוטו, אבל אנחנו לא מוכנים לליגה וזאת בעיה. כי לא עברנו בבקרה התקציבית, גביע הטוטו זה טורניר של חמישה משחקים שאתה מריץ את השחקנים ואת ההרכב, מנסה שיטות, אבל לא הייתה לנו את היכולת לעשות זאת".

עם זאת, בהמשך הוא שידר אופטימיות: "יש חדר הלבשה מהטובים שאימנתי של חבר'ה ותיקים וצעירים, לפעמים נותנים לי הרגשה שהכל אפשרי. אני לא מרים ידיים, נגיע נגד הפועל ת"א ברצון לנצח את המשחק הזה, אנחנו לא נחפש תירוצים. מה שהיה עד עכשיו היה, סיימנו את הסיפור".

סכנין הגיעה למשחק ללא אביב סולומון, מתנאל טדסה, זאהי אחמד ויואל אבוחצירה שלא עברו בבקרה. דראפיץ' הוסיף: "הגענו לחצי הגמר עם קבוצה שלא עברה בבקרה התקציבית, סכנין צריכה להיות גאה במה שעשתה עד עכשיו. אף אחד לא עשה את זה בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי, אז עשינו איזו היסטוריה קטנה. בלי לעבור בבקרה התקציבית ולהגיע לחצי הגמר זה באמת הישג".

"לא ידעתי שנגיע לחצי הגמר, הופתעתי מהשחקנים שיש פה, השחקנים האלה יכולים להפתיע ונותנים לי הרגשה שדברים יפים יכולים לקרות פה. אנחנו זוכרים איך בית"ר ירושלים התחילו וזכו בגביע המדינה, אנחנו צריכים להחזיק מעמד יחד, להעביר את הקבוצה בבקרה התקציבית, להתחזק בשני שחקנים ולבנות קבוצה ואטרקטיבית שהקהל שלנו יוכל להנות".

כמובן שלא מדובר בהיסטוריה, שכן אותה בני סכנין לפני שלוש שנים הגיעה תחת אלדד שביט לגמר גביע הטוטו למרות שלא עברה בבקרה גם בגמר והפסידה למכבי ת"א 0:2 בלבד.

בתוך כך, בהנהלת סכנין מפנים את האש לבקרה וכבר עירבו בעניין את יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ וכן גורמים בכירים נוספים בכדורגל הישראלי. "במקום לעזור הם מייצרים צרות", אמר גורם בסכנין והוסיף; "הם מבקשים מאיתנו הכי הרבה ערבויות, כסף מזומן. גם ככה זה קשה להחזיק קבוצת כדורגל".