הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הסיפור שלא סופר על מעבר טוקלומטי לפ"ת

לוזון חשף: מכבי חיפה נפלה במירוץ, העו"ד עלה פי 5 מהחלוץ. וגם: תג המחיר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.23 - 19:24

עידן טוקלומטי נחשב היום לאחד הכשרונות הגדולים של הכדורגל הישראלי. בגיל 19, הילד שנולד בנתניה (בנו של הכדורגלן הזר טוני טוקלומטי, ששיחק במכבי נתניה) וגדל כאזרח ישראלי, הפך לאחד השחקנים הטובים בליגה - וזומן לנבחרת ישראל, במדיה גם שיחק בקמפיין מוקדמות היורו.

עכשיו, נשאלת השאלה האם קבוצתו, מכבי פתח תקווה, תצליח לשמור עליו. יו"ר הקבוצה, אבי לוזון, התראיין ל"5 באוויר" וסיפר את הסיפור המלא מאחורי המעבר הגדול, שהפך למשתלם במיוחד עבור הקבוצה מאם המושבות.

"שילמנו עליו 20 אלף ש"ח", סיפר לוזון בראיון, "ועוד 100 אלף דולר לעו"ד (רועי דניאל) פלוס מע"מ. הלכנו לוועדה למעמד השחקן, הם פסקו שצריך לשלם 20 אלף ש"ח לטוברוק ב-10 בבוקר, ובעשר ודקה הכסף כבר היה בחשבון שלהם".

"דניאל הסתובב עם העסקה והציע את טוקלומטי לכל מיני קבוצות", סיפר לוזון, "מכבי חיפה לא רצתה. מכבי נתניה לא היתה מוכנה לשלם לעורך דין. אבל גם הילד וגם איריס רצו לשחק רק במכבי פ"ת".

לסיום, נשאל לוזון האם טוקלומטי יישאר במכבי פ"ת - גם בחודש ינואר. "עוד לא קיבלתי הצעות שמספקות אותי", אמר היו"ר. לשאלה האם 4 מיליון ש"ח יספיקו, ענה לוזון: "רק חמש וצפונה".