הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מאז שיש VAR הכל נגד בית"ר. שערורייה"

אבוקסיס זעם: "מי שיושב שם עושה נזק לכדורגל. שועה? כעסתי עליו מאוד". מיכה נפצע ויעדר כחודש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.23 - 21:43

בית"ר ירושלים חזרה הערב (שבת) לליגת העל, והיא עשתה זאת בצורה רחוקה ממה שקיוותה. החבורה של יוסי אבוקסיס ראתה את הפועל פתח תקווה גוברת עליה 0:1, וזאת משער ניצחון של פורצ'ן באסיי.

 • לא שקט בבית"ר: עימות בין אבוקסיס לשועה
 • צפו בתקציר: בית"ר י-ם הפסידה 1:0 להפועל פ"ת
 • ההסבר של לייבוביץ' לפסילת השער של בית"ר
 • אם לא די בכך, בית"ר התבשרה כי דור מיכה שנכנס כמחליף בדקה ה-68 במקומו של ירדן שועה, נפצע בשריר הארבע ראשי וייעדר כחודש מהמגרשים.

  בסיום, מאמן בית"ר זעם בעקבות השער שנפסל בנבדל. "הראו לי את הגול שנפסל, לשוער שלהם לא היה סיכוי להגיע", אמר אבוקסיס, "לא היה לו סיכוי, זה הלך לפינה והוא עמד באמצע השער. מאז שיש את ה-VAR הכל נגד הקבוצה שלנו. מי שיושב ב-VAR עושה נזק לכדורגל, זה כבר כמה פעמים נגדנו השריקות האלה. יכול להיות שזה מכוון אלינו, לא יכול להיות החלטות כאלה. זו שערורייה".

  בהמשך התייחס לטעויות המקצועיות, ואמר: "זו הייתה מחצית ראשונה מאוד רעה שלנו, עשינו טעות על טעות על טעות בשער. במחצית השנייה הגענו למצבים טובים. הכדור לא נכנס וככה מפסידים משחק. פתחנו טוב, לחצנו והיינו בסדר. עשינו טעות בגול, זה חלק מהמשחק אבל פתח תקווה חיכתה לטעויות האלה כדי לצאת למתפרצות. במחצית השנייה היינו יותר מאורגנים והגענו ליותר מצבים. אנחנו מאוד מאוכזבים מהמשחקים שלנו, לא היינו שווים פה הפסד אבל נצטרך להיות יותר טובים ואגריסיביים".

  על חילופי הדברים עם ירדן שועה בחילוף אמר אבוקסיס: "אנחנו נפתור את זה אצלנו במגרש, מאוד כעסתי על משהו אבל נשאיר את זה ככה. הוא עבר עבירת משמעת, אני מאוכזב ממנו".

  בן ביטון דיבר גם כן, וביקר את החלטות השיפוט: "לא הצלחנו לצאת לדרך חדשה, למרות שרצינו לפתוח דף חדש. קל מאוד לשרוק נגדנו, ככה זה מרגיש לנו. מרגיש שיש חוסר אחידות. הגול לא היה צריך להפסל. אלו דברים שקורים מתחילת העונה, זה מאוד מרגיז אבל צריך להמשיך הלאה".

  "המצב הוא סופר קשה מבחינה אישית וקבוצתית", הוסיף, "היו לנו תקופות שהתאמנו פחות, זו תקופה קשה לכולם. צריך לעשות את המקסימום ולהרים את הרמה".

  הגענו להמון הזדמנויות, יכולנו להכריע את זה הרבה לפני", אמר עופר טסלפפה מאמן הכחולים, "הלכנו אחורה, הם נכנסו והימרו על הכל אבל בסוף הכי חשוב שהשגנו 3 נקודות מאוד חשובות. נהנה טיפה עד מחר בבוקר ובשלישי נפגוש את הפועל חיפה למשחק קשה מאוד, זו קבוצה מאוד איכותית".

  על אנדרה טישיירה, שאמור לשוב לארץ, אמר: "כשאני אראה אותו פה אני אדע בוודאות שהוא חזר. הוא סופר חשוב לקבוצה שלנו".

  איתי שכטר סיכם מצידו ואמר: "ניצחון מאוד חשוב, ידענו שבית"ר אחרי שני הפסדים אבל זו קבוצה חזקה וטובה. אלו זרים ברמה, ידענו שיהיה קשה אבל אמרנו שחייבים לנצח את המשחק. אספנו 3 נקודות חשובות. יש רגעים שלא חוזרים ואסור לנו לקבל גולים מחוסר ריכוז, בורא עולם היה איתנו קצת בסוף. אנחנו עושים הכל כדי לתת גאווה לאוהדים שלנו, בטוח שיהיו מרוצים מאיתנו טוב".