הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רובי קין החליט: רוי רביבו מחוץ לסגל

דוידזאדה יפתח במכבי ת"א נגד הפועל ירושלים. ביטון ודור תורג'מן בתמונת ההרכב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.12.23 - 07:17

תגיות: ליגת העל

אחרי ששבה ממסע לא פשוט בפולין, סרביה ואיסלנד, מכבי תל אביב תחזור הערב (ראשון, 20:00), לזירה המקומית כשתתארח בטדי אצל הפועל ירושלים לקרב קצוות, כשרק לצהובים יש מה להפסיד. בניגוד למשחקים באירופה שם יכול רובי קין להלביש 23 שחקנים, בליגה הוא יצטרך לעלות כמה מהם ליציע.

בשל כך, המאמן הודיע הבוקר שיעניק מנוחה לכמה שחקנים שלא יתלבשו. בינהם: רוי רביבו, דניאל טננבאום, עידו שחר, סייד אבו פרחי ועידן נחמיאס לא יהיו חלק מהסגל. אתמול אמר המאמן כי יערוך מספר שינויים בהרכב. על פי האימון המסכם נראה כי דור תורג'מן ואופיר דוידזאדה יפתחו. גם ניר ביטון בתמונת ההרכב שיתברר לשחקנים רק בצהריים בבית המלון אליו יצאה הקבוצה.

מי שחזר לארץ יחד עם הקבוצה הוא ג'ק אנגלידיס, שהיה לו חשוב דווקא עכשיו ולמרות שלא חודשה הפסקת האש להיות לצד הצוות והשחקנים. האוהדים של הצהובים מקווים כי רובי קין יגיע לבקר גם הוא משפחות של אוהדים שנרצחו ואהדו את הקבוצה כפי שעשו לא מעט שחקנים, שנסעו לאורכה ולרוחבה של המדינה כדי להיות לצידם בהלוויות או באזכרות. בלי קשר, במכבי ת"א מתכוונים להנציח בצורה כזו או אחרת את האוהדים שנרצחו.

הרכב משוער: אורלנדו מוסקרה, אבישי כהן, ניר ביטון (דרק לוקאסן), אנריק סאבוריט (ניר ביטון), אופיר דוידזאדה, דור פרץ, יוריס ואן אוברהיים, דן ביטון (גבי קניקובסקי), דור תורג'מן (גבי קניקובסקי), מילסון, ערן זהבי.