הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוחנה: "ירדן שועה? שיתיישר או שייחתך"

צפו בפרשן מגיב לעימות: "זו לא תהיה הפעם האחרונה. צריך לפתור את זה כי פשוט אי אפשר להמשיך להתעסק בזה כל הזמן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.12.23 - 11:33

אחרי ההפסד של בית"ר ירושלים אתמול (שבת) 1:0 להפועל פתח תקווה, ירדן שועה נמצא במוקד אחרי תקרית עם מאמנו, יוסי אבוקסיס, לאחר שהאחרון החליף אותו ואמר לו: "אני מצטער שאני נותן לך דקות, זה לא מגיע לך". בתגובה, אמר שועה למאמן: "מה אתה מוציא אותי, אני הבעיה?".

בתוכנית "שער השבת" של ערוץ הספורט ניתחו אלי אוחנה ויניב קטן את הסיטואציה, כולל התייחסות לשלושער של אלעד מדמון. צפו בדיון על בית"ר בנגן הווידאו למעלה>>>

אוחנה התייחס לעניין שועה: "בית"ר ירושלים בצרות בגלל בעיקר שאנחנו שומעים הרבה מאוד בעיות משמעתיות וחיכוחים בין השחקנים למאמנים. זו לא פעם ראשונה ואני מודיע בחגיגיות שזו לא תהיה פעם אחרונה ואני מציע לפתור את העניין או ליישר את ירדן ושיתחיל להתנהג כמו בחודשים האחרונים וכשזה קורה הוא מביא את היכולת שלו במגרש, או שימצאו את הדרך להיפרד, אי אפשר להתעסק בזה כל הזמן".

יניב קטן התייחס גם הוא לתקרית: "אבוקסיס הוא המאמן היחיד שיכול להשתלט על זה, אם לא זו בעיה גדולה עבור בית"ר שהייתה נראית עצבנית, לא אהבתי מה שקרה בין אברמוב לשחקנים שלו בשבועות האחרונים, זה לא טוב ולא נכון".

על פסילת שער השיוויון של מחזיקת הגביע אמר קטן: "אני לא הייתי פוסל את השער הזה. כל החלטה שהייתה מתקבלת אפשר היה להתווכח עליה, אני לא חושב שהוא מפריע לשוער זה מאוד גבולי, זה לא הפריע לו".

אוחנה לא יכול היה להתעלם מההופעה הנהדרת של אלעד מדמון: "מתבשל כוכב חדש וזה אלעד מדמון. שלושה שערים, אחד מ-25 מטרים, אחד על אחד שעבר את השוער וכבש, ראינו אותו בשנה שעברה והיה בתחילת הדרך אבל הוא יצבור את הניסיון ואני אומר שהוא הופך להיות אחד השחקנים הטובים בליגה, אני חותם על זה, לא יודע מעבר זה תלוי בו".

קטן אמר על מדמון: "לא זוכר מתי ראינו שלושער של ילד בן 19 שכל שער יפה, הסיפור של המשחק הוא מדמון כולנו ישבנו והתמוגגנו".