הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

למען המשפחות השכולות: המחווה של פורצ'ן באסיי

צפו בתקציר. כובש שער הניצחון של הפועל פ"ת ריגש את חבריו. אלכסיס לא סובל מקרע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.12.23 - 07:27

עם שריקת הסיום בהפסד למכבי חיפה במחזור הקודם, מאמן הפועל פתח תקווה, עופר טסלפפה ספג ביקורת על שבחר לפתוח במערך של שלישיית בלמים כשאחד מהם, מתן פלג, בכלל לא בלם טבעי. המאמן הפנים את הביקורת, אבל רק עד הדקה ה-60. פ"ת שיחקה ברביעיית הגנה ונראתה נהדר אך בחצי השעה האחרונה יתכן שטסלפפה עשה טעות לאחר שהכניס את מתן פלג כאשר לולא עבודה טובה של הבלמים רם לוי, מתן גושה ובעיקר השוער עומר כץ, בית"ר היתה משווה.
 
"המחשבה ללכת בכוח עם שלושה בלמים כשאין לנו עוד בלם טבעי בסגל לא ברורה לנו", אמרו השחקנים בסיום. טסלפפה הבהיר כי בשל העומס הקרוב של משחקים הוא היה חייב לתת לשחקנים מנוחה ושינוי המערך היה הכרחי.

פורצ'ן באסיי כבש את שער הניצחון והפריח בלון כחול לאוויר. באסיי, שבניגוד לריצ'רד בואטנג ואנדרה טישיירה, שב לישראל מיד כשהיה ניתן, סיפר כי הוא מקדיש את השער לכל המשפחות השכולות, דבר שריגש את חבריו מאוד. במקביל, רם לוי שהיה מהמצטיינים חגג את השער עם חולצה עליה תמונות של שניים שנרצחו במסיבה ברעים. מדובר בחבריו של איש המשק של המועדון, נוריאל חג'בי.

עוד לפני השריקה הודיעו במועדון כי אנדרה טישיירה החליט להגיע השבוע לארץ והוא צפוי לנחות ב-48 השעות הקרובות. טישיירה ינחת ללא משפחתו שמסרבת להגיע עד להפסקת אש ארוכה. בכל מקרה הפורטוגלי לא יקבל את כל משכורת של החודש האחרון בניגוד לאחרים שהגיעו.

הבשורות הטובות בקבוצה מגיעות מכיוונו של ג'ימי אלכסיס. בדיקת ה-MRI שלו לא העלתה ממצא חשוד של קרע, אלא נוזלים בברך בלבד והוא יחזור בהדרגה לאימונים כבר מהיום.