הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טישיירה הזמין טיסה, אימון מלא לאלכסיס

הפורטוגלי של הפועל פ"ת ינחת ביום חמישי, השחקן מהאיטי ישוב לסגל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.12.23 - 13:48

הפועל פ"ת הודיעה לפני הניצחון על בית"ר ירושלים כי אנדרה טישיירה החליט לחזור לארץ וביום חמישי הוא ינחת בישראל, אחרי שהמועדון רכש לו כרטיס טיסה.

לקראת המשחק מחר מול הפועל חיפה, מתלבט המאמן עופר טסלפפה באיזה מערך ובאיזה הרכב לעלות. עושה רושם, שאלו שפתחו את המשחק יפתחו גם הפעם אבל ברור לטסלפפה שהסגל הקצר שלו יצטרך ריענון לאור עומס המשחקים. בכל מקרה, רם לוי יוסט לעמדת הקישור וטישיירה, אם יהיה בכושר, ישחק לצד מתן גושה במרכז ההגנה.

מי שחוזר לעניינים הוא ג`ימי אלכסיס. השחקן שעבר בדיקת MRI בברך בשל כאבים סובל רק מנוזלים ואתמול כבר ערך אימון מלא כשלא מן הנמנע שטסלפפה ישתמש בו כבר במשחק נגד הקבוצה של רוני לוי.

מאמן הפועל פ"ת, עופר טסלפפה, אמר לקראת המשחק: "משחק קשה מול קבוצה בפורמה טובה. אנחנו צריכים לטעות פחות בסמי עופר. בפעם הקודמת שם עשינו משחק טוב אבל נפלנו בדברים הקטנים. נצטרך להגיע מוכנים וסופר מרוכזים כדי לעשות ניצחון".


רועי נאווי: "כמו כל משחק צריך לעבוד קשה. לא לפחד להניע כדור כמו שאנחנו עושים באימונים. צריך לשחק עם ביטחון. לא האמנתי שאכנס מהר להרכב. האינטנסיביות בליגה הזו גבוהה. חסר מאוד הקהל, בבית בעיקר. הם נותנים לנו ביטחון כאילו אנחנו שחקן אחד יותר".