הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נצטרך להוכיח שהתוצאות עד כה לא מקריות"

הפועל חיפה מתכוננת להפועל פ"ת. יערך טקס לזכר אוהדי הקבוצה שנרצחו ונפלו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.12.23 - 13:22

מעודדת מהניצחון על הפועל תל אביב בשבת, הפועל חיפה נערכת למשחק נגד הפועל פתח תקווה שיערך מחר (שלישי) בסמי עופר.

לפני המשחק המועדון יקיים טקס לזכרו של גילעד רוזנבליט, אוהד הקבוצה, שהיה חבר בצוות התפעול של המועדון ונפל בקרבות בעזה, וכמו כן לזכר אוהדי הקבוצה שנרצחו בשבת השחורה, סמ"ר אדם אגמון וסמלת עדי לנדמן.

רוני לוי התייחס למשחק ואמר: "בימים מטורפים שעוברים על המדינה עם קשיים לא נורמליים, נכנסנו לסדרת משחקים צפופה ואינטנסיבית, סיימנו משחק בתוצאה טובה אבל אנחנו כבר עם הפנים קדימה למשחק נגד הפועל פתח תקווה. ראינו את הפועל פתח תקווה במחזורים האחרונים, הם נראו טוב מאוד. קבוצה שאפתנית ומאוזנת ואנחנו יודעים שמצפה לנו משחק קשה מאוד ושנצטרך להיות במיטבנו כדי לנצח את המשחק. צריך לדעת לאושש את השחקנים, לנתח את הקבוצה הירידה ואת הדברים הטובים בקבוצה שלנו והכי חשוב להגיע מבחינה פיזית בצורה הכי טרייה למשחק".

גם גיא מלמד התייחס לרצף המשחקים הצפוף: "הצוות המקצועי מדגיש בפנינו את הצורך המיוחד כרגע לשמור על עצמינו מבחינה ספורטיבית, אם זה שינה או תזונה, יש לנו את כל המעטפת שצריך וזה צריך דווקא להפוך ליתרון מבחינתנו אם נשמור על עצמינו נגד קבוצות אחרות כי גם הן משחקות את המשחקים בעומס אז אני חושב שאנחנו יכולים להפוך את זה ליתרון".

"אני חושב שאנחנו צריכים להוכיח לעצמינו שהתוצאות שהשגנו עד כה הן לא מקריות, שהן לאורך זמן. יש לנו משחקים שאנחנו מראים כדורגל טוב, ויש כאלה שאנחנו מציגים כדורגל פחות טוב אבל אופי של ווינרים. אני חושב שאם נשלב את זה ביחד אנחנו נהיה במסלול הבטוח והמהיר לעונה מוצלחת", הוסיף החלוץ.