הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עידן ורד הופתע מכך שלא תורגל בהרכב

גם שכטר וניר יחכו על ספסל הפועל פ"ת מול הפועל חיפה. טישיירה ינחת בארץ

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.12.23 - 06:33

בשל הסגל הקצר, מאמן הפועל פתח תקווה עופר טסלפפה ייאלץ להעניק הערב (שלישי, 19:45) מנוחה למספר שחקנים כדי לשמור אותם מפציעות לקראת עומס המשחקים הקרוב. מדובר בעידן ורד, איתי שכטר ודרור ניר שלא יפתחו במשחק החוץ נגד הפועל חיפה.

ורד, שהופתע שלא תורגל אתמול, נראה מדוכדך מההחלטה של טסלפפה, גם לאור העובדה כי לא סיים 90 דקות נגד בית"ר ירושלים ויצא עוד לפני הדקה ה-60. בפ"ת אמרו: "ורד כל הזמן רוצה לשחק ומרגיש שהוא יכול, אבל כדי שיוכל לסייע לנו לאורך כמות משחקים גדולה, חייבים להיות חכמים ולא תמיד צודקים".

מי שיחליפו את השלושה הם ז'אן קיניונס, שעד עכשיו לא מרשים, בר נאווי ורז שטיין שבעונה שעברה הציג יכולת גבוהה, אבל בליגת העל לא מצליח בשלב זה להשתלב. "שחקנים מקבלים הזדמנויות להוכיח שמקומם בליגה הזו", אמרו במועדון, "ויצטרכו לקחת אותן בשתי ידיים".

בינתיים, הבלם אנדרה טישיירה ינחת מחר בארץ ויצטרף לאימונים. במועדון החליטו כי לא יקבל שכר על החודש שלא נכח עם הקבוצה אבל השחקן מצפה שיבואו לקראתו בנושא. הבלם סיפר כי התאמן בחדר כושר בלבד אך מרגיש שהוא בכושר גופני טוב. הוא יגיע ללא משפחתו, שמסרבת בינתיים לחזור לארץ.

ההרכב המשוער: עומר כץ; רועי אלימלך, מתן גושה, רם לוי, ז'אן קיניונס; סמואל בראון, בר נאווי, רוי נאווי; רז שטיין, אבי ריקן, פורצ'ן באסיי.