הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אם יחליט לפרוש: ההצעה שתגיש מכבי ת"א לשרן ייני

במועדון מעריכים מאוד את הבלם בן ה-36, ומעוניינים לראות אותו כחלק מהמערכת המקצועית - במידה שיבחר לתלות את הנעליים. קין מתכנן רוטציה נגד סכנין, משפתי עשוי לפתוח

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.12.23 - 06:30

מכבי תל אביב תציע לשרן ייני תפקיד מרכזי במחלקת הנוער של המועדון, אם יחליט בסוף העונה לפרוש ממשחק פעיל.

ייני בן ה-36, שחתם על חוזה לעונה אחת, אינו מקבל דקות משמעותיות ולחלק מהמשחקים לא התלבש (28 דקות בלבד מתחילת העונה, לפי אתר "טרנספרמרקט"). ייני הפך להיות הבלם החמישי של הצהובים, אחרי אנריק סאבוריט, דריק לוקאסן, ניר ביטון ועידן נחמיאס שכעת פצוע וחוזר בהדרגה לאימונים מלאים.

במועדון מעריכים מאוד את השחקן ואם לא ימונה מנהל מקצועי זר למחלקת הנוער, לא מן הנמנע שישתלב במישור ניהולי אם ירצה בכך. במכבי ת"א רואים במקצוענות של ייני והאהבה למועדון משהו שיכול לסייע לצעירים להתקדם. ."הכדור בידיים של שרן וגם הוא יודע את זה", אמרו במועדון. "מבחינתו הוא היה רוצה לשחק כמה שיותר, אבל הוא מבין את הסיטואציה".
 
המאמן רובי קין והצוות העניקו לשחקנים יומיים של חופש, אבל בעקבות בקשה של חלק מהשחקנים לוותר על יום חופש, הגיעו הצוות לקריית שלום והעבירו להם אימון כשהיום יהיה היום החופשי היחיד השבוע.

לקראת המשחק ביום ראשון נגד בני סכנין המאמן צפוי שוב לבצע רוטציות. ההערכה היא קין שוקל להחזיר לשער את רועי משפתי, בעקבות יכולתו הפושרת של אורלנדו מוסקרה. מצד שני במועדון טוענים כי לא יהיה נכון להוריד לו את הביטחון כעת ולכן אחרי האימונים הקרובים, המאמן יקבל החלטה סופית.

בינתיים, מכבי ת"א לא צירפה מאמן כושר נוסף אחרי עזיבתו של אנדי לידל בשל סיבות משפחתיות. יוסי זיגדון, שהיה אחראי בעיקר על אימוני הכוח בחדר הכושר בחימום לפני המשחקים, הפך בשלב זה למאמן הכושר הראשי שאחראי על כל התחום הגופני.