הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לירן סרדל: "לא אשן הלילה בגלל ההחמצה"

תחושת החמצה בהפועל חיפה אחרי ה-1:1. טסלפפה: "נאווי נתן, נאווי לקח"

רותם פלדברג
רותם פלדברג  05.12.23 - 21:42

אחרי הניצחון על הפועל תל אביב, בהפועל חיפה קיוו לעלות לפסגת הליגה ולנצל את העובדה שמשחקה של מכבי ת"א נדחה. אך הקבוצה של רוני לוי הסתפקה הערב (שלישי) ב-1:1 מול מכבי פתח תקווה בסמי עופר. לירן סרדל כבש במחצית הראשונה, אך רוי נאווי השווה לקראת הסיום.

רוני לוי לא הסתיר את תחושותיו בסיום: "לא אהבתי, לא אהבתי. היינו צריכים לשחק יותר כדורגל ב-0:1 ולא לספוג ככה בקלות, בטח לא ממצב נייח, אבל היו גם דברים טובים. יש לנו לאן להתקדם ויש לנו משחק כבר בראשון. הכל קצר ומהר, אבל אני מקווה שנתקן במשחק הקרוב".

"אני עושה הפרדה, מול הפועל ת"א הגענו להמון מצבים והחמצנו אותם, אפשר היה להכריע את המשחק. אני באופן טבעי לא עושה הנחות, אנחנו בתחילת העונה ואנחנו לא בקצב שאנחנו רוצים בינתיים. רציתי להכניס דם טרי וחדש ולכן עשיתי חילופים, אבל לצערי זה לא עבד. קמארה? לא ראיתי את המהלך, אם עשה משהו שלא צריך לעשות נטפל בזה".

לירן סרדל, שכבש לקבוצתו אך החמיץ הזדמנות נהדרת להכפיל, סיכם: "ידענו שיהיה משחק קשה. לצערי הכדור עלה לי גבוה מדי, אולי עייפות. אני לא אשן בלילה. הובלנו 0:1, אין תירוצים לגול מהנייח. זו נאיביות ונצטרך לתת עליו את הדעת. דווקא השנה אנחנו מראים אופי, הובלנו 0:1 ושמרנו על התוצאה במשחקים הראשונים, אני מאמין שנעשה דרך יפה השנה.

על ההצטרפות שלו מקו שני אמר הקשר: "שיפרתי את זה בשנים האחרונות. כשאני משחק כקשר 50-50 אני אמור להיות הרבה ברחבה ואני שמח שאני מגיע למצבים. אנחנו עובדים על תבניות התקפה וזה חלק מזה".

בצד השני, עופר טסלפפה אמר בסיום: "הרגשנו שאנחנו יכולים לנצח. המחצית הראשונה הייתה פחות טובה ונתנו להם מתנה שעלתה לנו ביוקר. עלינו למחצית השנייה ויש המון אופי בקבוצה, אנחנו לא מוותרים על המשחק. נאווי נתן ונאווי לקח, זה מה שהשחקנים אמרו והוא שחקן מצוין".

המאמן החמיא לשני הוותיקים, עידן ורד ואיתי שכטר: "הם עוזרים המון גם מנהיגותית ואני שמח שיש שחקנים כאלה שעולים בלי אגו מהספסל ולא היה חסר הרבה שננצח. תמיד השלם גדול מסך חלקיו, זה האופי של הקבוצה".

רוי נאווי, שטעות שלו הובילה ליתרון של הפועל חיפה ובהמשך הוא כבש את השוויון, אמר בסיום: "כל החבר'ה הרימו אותי ובחדר הלבשה אמרו אנחנו איתך ונחזיר את זה, שמח שקרה מה שקרה. אנחנו יודעים מה היתרונות והחסרונות שלנו, הוותיקים נותנים לנו הרבה ביטחון ואנחנו לא מוותרים אף פעם עד הדקה האחרונה. אנחנו עובדים קשה, היו לנו משחקי אימון בפגרה ואנחנו מאמינים בעצמנו".