הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"האדום עזר? מולנו אשדוד לא ניצלה את זה"

צפו במימר מסכם את ניצחון ריינה על חדרה: "העומס? לא אידיאלי"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.12.23 - 21:59

חוזרת לקצב. מכבי בני ריינה עלתה הערב (שלישי) לפחות זמנית למקום השלישי בליגת העל אחרי 0:2 על הפועל חדרה משערים של שלומי אזולאי ופרדי ורגאס. מי שהיה מרוצה במיוחד מחניכיו הוא מאמן הקבוצה, שרון מימר.

מימר סיכם: "תמיד אחרי ניצחון מצב הרוח יותר טוב, גם לראות את הקבוצה לא סופגת מחזור שני ברציפות ומתחילה לאט לאט לחזור לעצמה. אומנם אנחנו יכולים להיראות הרבה יותר טוב, אבל אנחנו לא חמדנים ולנצח זה הדבר הכי חשוב בכדורגל ונבנה את עצמנו לאט לאט".

על האדום של אביב לין: "במשחק האחרון אנחנו קיבלנו גם אדום בדקה ה-30 ולקבוצה השנייה זה לא עזר. צריך לדעת גם לנצל יתרון מספרי ואני שמח שהיום ניצלנו. חבל שגם לא הבקענו יותר ולא צריך את המתח הזה, אבל לא נהיה גרידיים. ניקח את הניצחון, נתקן את מה שעבד פחות טוב והראש במשחק הבא".

המאמן התייחס לעצירת הליגה שייתכן שעצרה את המומנטום של קבוצתו: "ברור שהמשחק האחרון הוכיח שחזרנו פחות טוב, אבל זו ליגה ואפשר להתקדם עם עוד אימונים והכוונה כדי לחזור ליכולת שהיתה לנו לפני. הקבוצה הזאת כבר הוכיחה שהיא יכולה לשחק טוב, זה מה שיושב לי בראש, פשוט צריך להביא אותם למקום הזה מחדש".

בסיום המשחק, נצפה מימר מדבר עם הבעלים סעיד בסול, כשהשמועה היתה שהוא ביקש רכש. המאמן התבדח: "אני מבקש כבר שלושה חודשים, הבעיה היא שיש לו אוזן אחת שלא שומעת, אז אני אעבור לאוזן השנייה".

על עומס המשחקים: "אגיד את זה בפשטות - אנחנו מבינים שזה לא אידיאלי ושאנחנו מקריבים את עצמנו, אבל מי אנחנו שנדבר אחרי מה שקרה? עצם זה שאנחנו משחקים, צריך להגיד תודה. יש כאן חזרה לחצי שגרה. נעשה את המקסימום גם במצב הזה כדי להצליח. והכי חשוב שהחטופים והחיילים יחזרו בשלום מהמלחמה הזאת - זה הרבה יותר חשוב מכדורגל".

לסיום, התייחס מימר למפגש עם מפוני כפר עזה: "כל פעם שאני נפגש אני מבין איזה גיבורים הם. בזכותם יש לנו שקט במרכז, אפשר להגיד שהם מקריבים את החיים שלהם. מכאן אני שולח חיזוק ותנחומים למי שאיבד אנשים. כל מי שיש לו קרוב חטוף - שיחזור בקרוב. ושנחזור לשגרה מבורכת".