הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אכזבה בהפועל חיפה: "אנחנו נאיביים"

האדומים נעצרו עם 1:1 נגד מכבי פ"ת, כעס על הרחקת קמארה: "החמירו איתו"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  06.12.23 - 07:30

הפועל חיפה קיוותה להמשיך את פתיחת העונה הטובה שלה, ולרשום ניצחון רביעי בחמשת המשחקים האחרונים, אבל נעצרה עם 1:1 נגד מכבי פתח תקווה, במשחק בו שלטה, אבל בסופו של דבר לא יצאה עם שלוש הנקודות, ובמועדון הודו בסיום: "אנחנו נאיביים, היינו צריכים לנצח, אין מבאס כמו להוביל ולא לצאת עם שלוש נקודות".

בקבוצה יש טענות לכרטיס האדום שקיבל קמארה בתוספת הזמן. "החמירו איתו, זאת לא פעולה שמצדיקה אדום". בצוות המקצועי הסבירו את החילוף שבוצע בהרכב כשאיתי בוגנים שנתן משחק טוב נגד הפועל תל אביב נותר על הספסל, ואמרו כי הוא חש מעט כאבים בשריר, ולא רצו לסכן אותו בפציעה.

כעת, להפועל חיפה יש כמעט שבוע לנוח וללמוד מאיבוד הנקודות הזה, כאשר ביום ראשון הקרוב היא תתארח בטדי אצל הפועל ירושלים, לאחר מכן, מצפה זה דרבי נגד מכבי חיפה, ואחרי שני המשחקים האלה, אולי יהיה ברור יותר האם פני האדומים מהכרמל אכן לרוץ העונה בצמרת.

ובנושא אחר: מאמן הפועל חיפה רוני לוי וחלוץ הקבוצה גיא מלמד ביקרו היום את אורן דוד, אוהד הקבוצה שנפצע קשה ברצועת עזה. לוי ומלמד העניקו לדוד חולצת רטרו של הקבוצה, שוחחו איתו והזמינו אותו להתארח במועדון. אביו חיים סיפר כי אורן היה מאד נרגש לפגוש את נציגי המועדון והפגישה רוממה את מצב רוחו.