הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זיו אריה מדבר שטויות, זה לא מכבד"

צפו באבוקסיס נגד מאמן הפועל ירושלים: "הוא חייב להירגע לפני ראיונות"

תומר לוי
תומר לוי  06.12.23 - 22:38

ברכות. בית"ר ירושלים עלתה הערב (רביעי) מעל הקו האדום ועשה את זה בצורה הכי מתוקה שיש עם ניצחון 0:1 קטן על הפועל ירושלים בדרבי ללא קהל שנערך באצטדיון טדי. ירדן שועה, השחקן המדובר של השבוע, כבש את השער הבודד בדקה ה-72.

במסיבת העיתונאים לאחר המשחק, התייחס אבוקסיס גם לדבריו של מאמן הפועל ירושלים זיו אריה ("בכדורסל היינו מנצחים 0:30"): "זיו מדבר הרבה דברים, הרבה פעמים הוא גם מדבר שטויות. זה לא מכבד לדבר ככה, אני מאוד מכבד אותו אבל לפעמים הוא מדבר שטויות. צריך לדעת לכבד את היריב גם ביום לא טוב, דברים כאלו לא מכבדים".

"לפעמים בורח לו, הוא צריך להירגע קצת לפני ראיונות ולכבד את היריב. אמרתי שהיינו צריכים לרדת בפיגור שני שערים, חוץ מהניצחון אני לא לוקח מפה שום דבר".

"באנו לעבוד", אמר יוסי אבוקסיס מוקדם יותר, בראיון שלאחר המשחק. "זה לא ניצחון שהגיע לנו מבחינת הכדורגל, מבחינת הלחימה והמחויבות כן. בחצי עשינו שינויים שגרמו להם לא להגיע למצבים. ירדנו בנס ב-0:0 אחרי החצי הראשון. אני מרוצה מהמשמעת ומהלחימה".

כשנשאל על ירדן שועה, אמר: "אני רוצה להפסיק לדבר על היחסים שלי איתו. אנחנו קבוצת כדורגל, כל אחד צריך לבוא, להתאמן קשה ולהיות מחויב. אם ירדן יעשה את זה הוא ישחק. השחקנים שיחקו לפי יכולת, השקעה ומה שמגיע להם. זה מה שיקרה לגבי כל שחקן".

"אני חייב להיות אמיתי להגיד שהניצחון לא הגיע לנו מבחינת הכדורגל", סיכם, "בגדול זה משחק שניצחנו על לחימה ומשמעת. מקווה שזה יתן לנו ביטחון להמשך. היה מרגש לראות 70 מושבים עם התמונות של האוהדים שנרצחו. ליבי עם כל הנרצחים והחטופים. המדינה עוברת ימים קשים, אני מקווה שהחטופים יחזרו כולם ושיחזור הקהל. כדורגל ללא קהל זה לא כדורגל".

גם אוראל דגני דיבר בסיום, ואמר: "אלו זמנים קשים שעוברים על המדינה. לפני המשחק אתה שומע על עוד חיילים שנופלים ואין אוהדים. צריך להתרכז בכדורגל. הכל קשה, לשמוח, להתרכז, צריך לנסות להיות בשגרה כמה שאפשר למרות הקושי. מקווה ששימחנו קצת את האוהדים. אנחנו רוצים להשתפר ממשחק למשחק כמו תמיד. בחצי הראשון לא היינו טובים, בחצי השני שלטנו. מקווה שנמשיך לקחת נקודות".