הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אליניב ברדה: "תקופה מחורבנת, אני האחראי"

מאמן הפועל ב"ש סיכם עוד הפסד. דראפיץ': "אלמקייס נכנס ועזר לשנות את המשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.12.23 - 22:11
(דני מרון)
(דני מרון)

הפועל ב"ש סופרת הפסד שני ברציפות תוך ארבעה ימים, שבעקבותיו היא תסיים את המחזור השביעי בליגת העל במקום השביעי בלבד. החבורה של אליניב ברדה אמנם הובילה, אך בני סכנין הצליחה להשלים מהפך במחצית השנייה בדרך ל-1:2 וניצחון ראשון בטרנר.

מאמן ב"ש סיכם: "זה משחק שמתחלק לשני חצאים - חצי ראשון היינו צריכים לרדת עם שניים או שלושה שערים אחרי שייצרנו מספיק מצבים לנצח. בחצי השני היו שני מצבים נגדנו וזה נגמר בשערים. זו מעין תקופה מחורבנת ונצא ממנה, יוצאים ממנה רק עם ניצחונות".

"מה שהכריע זה שתי טעויות אישיות, לעבור שני שחקנים ב-16 בכזו צורה קלה, לא מספיק אגרסיבי ונוח מידי. בסוף זה משחק שאני חושב שהיינו צריכים לנצח ותיקו לא היה מספק אותי. חזרנו לא טוב, חזרנו רע מאוד. האווירה קשה לכולם, לא רק ב"ש.

"לא חושב שהיום זו הייתה בעיה של גישה, כשקצת קשה לא הולך כמו שתמיד אתה רוצה אבל דווקא בתקופה כזו אתה מגלה את השחקנים שאתה יכול לסמוך עליהם. בסוף אני האחראי, אני זה שעשה את הטעות ובוחר מי ישחק ומי לא".

המאמן המנצח, סלובודן דראפיץ', סיכם: "אם היית מסתכל על המחצית הראשונה היינו יכולים לחטוף תבוסה. עילאיי נכנס, החילופים עזרו ושינו את המשחק. באנו מרחוק, מגיע לנו לנצח, לחייך קצת ולהיות שמחים".

על אלמקייס אמר: "חיפשנו קשר אמצע ישראלי, התמזל מזלנו שהוא היה פנוי ופנינו אליו. אני מאוד שמח שהוא איתנו, כל שחקן טוב שיודע לשחק ונלחם לקבוצה טוב לנו, אומנגה צריך להגיע היום בערב והקישור שלנו יהיה בסדר גמור".

רועי גורדנה הוסיף: רועי גורדנה הוסיף: "הכל מסתכם בתוצאות וניצחון יחזיר את הביטחון שלנו. שני המשחקים האלו לא הסתיימו טוב, נקווה שמשחק הבא נרים את הרמה וננצח".