הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אין לנו ראש לכדורגל, אבל זה לא תירוץ"

צפו בתקציר. בב"ש מאוכזבים מההפסד לסכנין: "כנראה שאנחנו צריכים 10 מצבים לגול"

תומר לוי
תומר לוי  07.12.23 - 07:28

אכזבה עצומה בהפועל באר שבע אחרי המהפך וההפסד 2:1 לבני סכנין. "אנחנו חייבים להיראות יותר טוב. המלחמה, הסגל... הכל תירוצים. צריך לשחק טוב יותר", אמר בסיום רועי גורדנה, במשפט שנראה שמתמצת את הכל. "מי שאמר שהמלחמה רחוקה מפה, זה לא נכון. אנחנו חווים אותה יום יום וניקח אותה איתנו עד המוות. אנחנו מתחת לרמה שלנו לפעמים, אבל אין הסברים ואין תירוצים. זה חודש לא טוב וצריך לצאת מזה עם ניצחון כמה שיותר מהר".

דברים של הקשר מסבירים היטב את מה שעובר על שחקני הקבוצה הדרומית, ואחד מהם הוסיף: "אין ראש לכדורגל, לחלקנו בוודאות. במשך חודשיים, כמעט על בסיס יומי, שמענו סיפורים קורעי לב ונפגשנו עם משפחות וברקע אזעקות וטילים. זה לא תירוץ, ואנחנו חייבים לשחק טוב יותר, זה בטוח".

בעיה נוספת שצפה היא החוד של באר שבע, שלא מצליחה להרוג משחקים, וזה קרה גם נגד סכנין למרות למחצית ראשונה טובה. "כנראה שאנחנו צריכים עשרה מצבים בשביל לשים גול, זה משהו שמלווה אותנו תקופה ארוכה וחבל", אמרו בקבוצה.

בקבוצה מצפים מהשחקנים המובילים להעלות את הרמה. בנוסף, עדן שמיר נראה שפוף בסיום המשחק לאחר שביצע טעות שהובילה לאחד השערים של סכנין. כזכור, הקשר חזר מפציעה ארוכה ועדיין לא בכושר משחק מלא.