הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שמחתי שהיינו בפיגור, כי הראינו אופי"

מאמן מכבי ת"א רובי קין לקראת סכנין: "צריכים להתרכז במה שאנחנו טובים"

תומר לוי
תומר לוי  08.12.23 - 12:40

אחרי הניצחון בשבוע שעבר על הפועל ירושלים, מכבי תל אביב ממשיכה במירוץ שלה בליגה: ביום ראשון (20:00) היא תתארח בדוחא אצל בני סכנין, ותנסה לשמור על המאזן הנקי מהפסדים - כמו גם על המקום הראשון בטבלה. היום (שישי) כינסה הקבוצה מסיבת עיתונאים, בה התייחס המאמן רובי קין למשחק שלפניו.

באשר למשחק מול הפועל ירושלים, אמר קין: "באופן מוזר, הייתי שמח שפיגרנו - כי באמת רציתי לראות את האופי האמיתי שיש לנו. הקבוצה שאני מנסה לבנות ומה שאני מנסה להשיג באימונים זה את זה, שכשאשר דברים הופכים לקשים יש לנו את האנשים שמושכים אותנו וזה קרה".

"האם היינו ראויים להיות בפיגור? לא, אבל זה קרה וזה יקרה שוב גם בהמשך. הם יודעים שאם זה יקרה שוב יש לנו את האופי לצאת מזה. הייתי יותר מרוצה מהניצחון הזה לעומת ניצחונות של 0:5 או 0:4".

לקראת המשחק מול סכנין, אמר המאמן האירי: "משחק קשה, כל משחק תמיד יהיה מאתגר. כמו במשחק האחרון כנראה שנחזיק יותר בכדור אבל זו קבוצה שיכולה לגרום לך לבעיות. אנחנו צריכים להיות מוכנים, כמובן להתרכז בעצמנו, אני ממשיך לומר את זה לשחקנים".

"נעבוד בימים הקרובים על איך למנוע מהם לכבוש שערים, אנחנו יודעים שאנחנו יכולים לכבוש אבל אנחנו צריכים להפסיק לספוג, זה עניין של ריכוז ואנחנו סופגים יותר ממה שהייתי רוצה. זה גם עניין של סיכון ותגמול, אם אתה משחק בדרך מסוימת היא תהיה מסוכנת לעיתים. אנחנו צריכים להתרכז במה שאנחנו טובים בו, לשמור על הכדור, להיות אגרסיביים ואם נעשה את זה ננצח יותר משחקים מאשר נפסיד".