הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הניצחון בדרבי העלה לנו את הביטחון"

בהפועל י-ם מתכוננים להפועל חיפה, זיו אריה יגיע עם סגל בריא למשחק

רותם פלדברג
רותם פלדברג  12.02.24 - 09:43

כמעט עשרה ימים חלפו מאז ניצחונה של הפועל ירושלים, 1:2 בדרבי הירושלמי מול בית"ר, לאחר מהפך דרמטי בדקות הסיום. הערב (שני, 20:00) היא תחזור לליגה, כשתתארח באצטדיון סמי עופר אצל הפועל חיפה, השלישית בטבלה.

״הניצחון הזה הביא לעלייה בביטחון בצורה ניכרת", אמרו במועדון. "הניצחון היה היה כל כך חשוב לקבוצה על כל המשמעויות שלו, ואנחנו חייבים להבטיח עוד 3 נקודות. כל משחק קריטי לכל קבוצה״.

בקבוצה מבינים את משמעות המשחקים האחרונים לליגה הסדירה, ואת הסיכויים להגיע לפלייאוף העליון. ״אנחנו מגיעים לכל משחק במטרה לנצח כמו תמיד. אנחנו נמצאים באיזור מסוכן מאוד וחייבים לעלות למעלה, לא יהיו יותר מדי הזדמנויות״.

בימים שעברו מאז הדרבי, הקבוצה ניצלה את הזמן להתכונן למפגש הערב נגד הפועל חיפה שנמצאת בתקופה מצוינת, ולהתארגנות מחדש בעיקר בנוגע לסוגיית הפציעות שחזרה ללוות את הקבוצה לאחרונה.

אדבאיו אדליי, אופק ביטון, מתן חוזז ושחר פיבן התאוששו מהתכווצויות, אור רויזמן שב לכשירות ממחלה, קאפיטה חזר לאימונים וחוזר לסגל לאחר תקופה של בדיקות ומנוחה בעקבות הבקע ספורטאים. מי שעדיין סוחב פציעה הוא יילה דוין, שיוחלף בשנית בקווין סוני החלוץ החדש.  

ההרכב המשוער: אדבאיו אדליי; עומר אגבדיש (עמית גלזר), שחר פיבן, נועם מלמוד, אילוז׳ יאו; אופק ביטון, איינאו פרדה, אוהד אלמגור (תומר אלטמן); סדריק דון, מתן חוזז, קווין סוני.