$(document).ready(function () { setTimeout(function () { $('#Haim_L').remove(); }, 2500); // Remove the element after 3000 milliseconds (3 seconds), you can adjust this value as needed });
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סלובודן דראפיץ`: "נמצאים במו"מ לגבי העונה הבאה"

מאמן סכנין התייחס לעתידו לאחר הניצחון. רוני לוי: מאוכזב מאוד, ציפיתי ליותר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.04.24 - 22:05

המחזור ה-28 בליגת העל יצא היום (שבת) לדרך בדוחא, במשחק שבו בני סכנין רשמה מהפך וניצחה 1:2 את הפועל חיפה. בעקבות הניצחון הקבוצה של סלובודן דראפיץ` צימקה את הפער מריינה, לפחות בינתיים, לשלוש נקודות, בעוד החבורה של רוני לוי פספסה הזדמנות להתקרב להפועל ב"ש.

דראפיץ` סיכם: "החלפנו מחציות מבדרך כלל, פעם שיחקנו טוב יותר בראשונה ואז בשנייה לא. גם במחצית הראשונה הייתה שליטה, אבל קיבלנו גול ממצב נייח. במחצית השנייה החבר`ה שיחקו כדורגל יפה".

על מבקיע שער הניצחון, גודווין צ`ימינירים, אמר: "לא הסתרתי אותו באף מקום, הוא איתנו כל הזמן מפתיחת העונה, בגביע הטוטו הוא שיחק הרבה. חשבנו שהוא צריך לרדת לנוער, לאט לאט. יש לו עוד שנה בנוער. אין ספק שבסכנין יש קבוצת נוער פנטסטית עם הרבה שחקנים צעירים במחלקת נוער. אני בהחלט צופה עתיד ורוד". 

"אנחנו באים כל אימון ומנסים ללמד משהו חדש. כל הזמן אנחנו משאירים אותם בהרגשה שכל רגע מישהו יכול לצאת מההרכב. יש חדר הלבשה פנטסטי, ככה שבאים לכל משחק. הם רוצים לנצח גם אם אני מוריד רגל מהגז, הם רוצים להתאמן יותר ויותר. יש לנו בהחלט קבוצה קסומה ואנחנו במקום שרצינו להיות בו".

לגבי המשך דרכו בקבוצה בעונה הבאה אמר דראפיץ`: "תשמע אנחנו במשא ומתן, צריך להתאזר בסבלנות ונראה מה העתיד יגיד".

רוני לוי סיכם את ההפסד: "אפשר להגיד שהיינו רגועים עם הגול שנתנו והם השתלטו על המשחק. יחד עם זאת הם חזרו למשחק עם שערים, שהראשון היה בלתי עציר והגול השני משהו שאנחנו לא צריכים לקבל. מחצית פחות טובה ועם זאת צריך לדעת לשמור על התוצאה. מאכזב מאוד, ציפיתי ליותר". 

"לא הייתי רגוע במחצית, ידעתי שזו לא תוצאה שמספיקה. לא שיחקנו, לא החזקנו בכדור, לא היינו מסוכנים ואיכותיים. משחק לא טוב שלנו".

לוי המשיך: "התחלנו רע מאוד את הפלייאוף העליון. חשבנו וחלמנו להלחם על המקום השלישי ואנחנו מתחילים להתרחק ממנו. צריכים להיזהר ולשמור על הפער במקום הרביעי. לא פחות חשוב שנשחק כדורגל טוב כמו שעשינו רוב השנה". 

לוי על הנבחרת: "בן שמעון יאמן ונאחל לו בהצלחה. תמיד נשאר האוהדים שלה. לא מאוכזב, זו לו הסיטאוציה והמילה המדויקת. לא הצעתי את עצמי בשום מקום ולא שלחתי אנשים שיגידו את שמי ולא עשיתי מהלכים. אין מה להיות מאוכזב, יהיו הזדמנויות בעתיד ונקווה שתהיה לי הזדמנות כזו. יש מישהו שלא רוצה להיות מאמן נבחרת ישראל?".

לוי התייחס גם לבעיית המשמעת של חאתם עבד אלחמיד: "התנהגות שלא מקובלת, עבר על הנורמות של המועדון. תיהיה ועדת משמעת ואני מקווה שלא יחמירו איתו".

כובש השער הענק, מתנאל טדסה: "חיכיתי לשער הזה הרבה זמן. שמח מאוד על הגול והניצחון. האמת שמהתחלה הרגשתי שאני ניגש לבעוט את הכדור. פאון רצה להרים ואמרתי שאני אבעט. הרגשתי שאני בועט לשער ולוקח את זה". 

"כל הזדמנות שמגיעה אני לוקח בשתי ידיים. לקחתי הזדמנויות העונה עם בישולים ומשחקים טובים, מקווה להמשיך ככה. רוצים לבוא כל משחק, לנצח ולקחת את הנקודות".

סטפן אומאונגה הוסיף: "אנחנו בפלייאוף עליון כי הראנו שאנחנו קבוצה טובה כל העונה. רוצים להיות פה ולהראות שיש לנו על מה לשחק, רוצים לנצח כל משחק. נעשה את זה כל שבוע". 

"המשחק מול מכבי היה מאכזב מעט בגלל כל מה שקרה אבל כשחקני כדורגל כולנו דיברנו על לשכוח את הקודם ולהלחם במשחק הזה".

תומר יוספי, שהבקיע את השער היחיד של הפועל חיפה: "חבל שזה ככה, גם משחק קודם היינו במשחק והפסדנו. הרגשנו שזה בידיים שלנו אבל זה הכדורגל. משחק חשוב מאוד, שבוע הבא נתקן את הטעויות ונגיע מוכנים. לא שיחקנו מספיק טוב, סכנין רצו יותר כנראה".