$(document).ready(function () { setTimeout(function () { $('#Haim_L').remove(); }, 2500); // Remove the element after 3000 milliseconds (3 seconds), you can adjust this value as needed });
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הלדר לופס פגע בחברים שלו וייענש על ידי המועדון"

ברדה על ההרחקה של מגן ב"ש וההפסד לריינה: "כרגע קשה לנו לשים כדור ברשת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.04.24 - 22:26
(מאור אלקסלסי)
(מאור אלקסלסי)

הפועל באר שבע פספסה הזדמנות להיצמד לפחות באופן זמני למכבי חיפה שבמקום השני אחרי שנכנעה 1:0 למכבי בני ריינה, ואליניב ברדה המאוכזב סיכם: "זה היה חוסר עירנות, אולי אגזים ואומר חוסר מוכנות, לספוג אחרי 46 שניות שער כששחקן רץ 40 מטרים על הקו ועם טעות ברחבה. זה יכול לקרות, ולא הגבנו מספיק טוב במחצית הראשונה וקבלת ההחלטות הייתה לא נכונה. במחצית השנייה היה משחק חד צדדי, מיהרנו ולא נתנו את הפס המסיים כמו שצריך, כל הכבוד למנצחים".

על הלדר לופס שהורחק בסיום המשחק אמר: "הוא עשה טעות וייענש על ידי המועדון. הוא פגע בחברים שלו כי הוא לא ישחק במשחק הבא, מבחינתי זה מאוד חמור מה שהוא עשה".

המאמן התייחס להתקפה: "קשה לנו כרגע לשים את הכדור ברשת, אנחנו צריכים לייצר יותר ולהיות מסוכנים. יותר, שיחקנו עם כל הכלים ההתקפיים שלנו ובחרנו את השחקנים הכי טריים, כי שיחקנו שני משחקים בארבעה ימים. שלטנו במשחק, אבל קבלת ההחלטות בשליש האחרון לא הייתה טובה ונעבוד עליה השבוע".

אלון תורג'מן הוסיף: "במחצית הראשונה התחלנו אחרי 45 שניות וקיבלנו גול שבעיניי לא היינו צריכים לקבל, גול שלא כיף לקבל ולהתחיל את המשחק ככה, מאז שיחקנו טוב ושלטנו במשחק, אבל הרגל המסיימת הייתה חסרה ונצטרך לשפר את זה. גירדנו ולקחנו נקודות הדברים לא תמיד ילכו בהצגות של שלוש וארבע, אולי זו תקופה וקשה, היום לא זכינו לכבוש ומחכים ליום שני. ברור שאני מצפה מעצמי ליותר, אני יודע מה אני שווה והוכחתי את זה כבר. בכל הזדמנות אני מנסה והיום זה לא הלך, אין לי תירוצים. שלטנו, אבל עם שליטה לא מתקדמים קדימה".

בצד השני, שרון מימר החמיא לשחקניו: "האמת שזה לא פחות מהניצחון על מכבי חיפה, ב"ש קבוצה קשה ומצויינת שעושה חצי עונה שנייה מדהימה. אין ליי מה להגיד חוץ מלהוריד את הכובע בפני השחקנים שלי. לא גנבנו את ה-0:1, היינו ראויים לניצחון גבוה יותר, אבל החמצנו. כשיש לך חיילים כאלה שרק צמאים לעבוד על המגרש מבלי להוריד רגל מהגז, יש להם היכולת ורק שיימשך".

"אחרי שאתה בפיק אחרי ניצחון על מכבי חיפה, צפוי בכדורגל שיש ירידת מתח וכמאמן היה לי חשוב להסביר לשחקנים שיש לנו מטרות גם לשמור על מקום חמישי וגם להציג את היכולת שאנחנו מציגים. אני לא אוהב שהשחקנים שלי מורידים את הרגל מהגז, נשאר לי להוריד את הכובע בפניהם".

"אנחנו לא ציפינו להיות עם 6 נקודות אחרי מכבי חיפה וב"ש לא נשקר, אבל הרגשנו שיש לנו קבוצה שהתחברה בזמן הנכון, מאוזנת מניעה ומגיעה למצבים, לא מובן מאליו. הלב פועם מגאווה לשחקנים האלו כשאתה הולך הביתה, רק שנמשיך להנות ולא להוריד את הרגל מהגז. אין הרבה רגעים בספורט שנהנים בלבד ואת זה נשמר".

"אחד הדברים שאני גאה בהם הוא שיש לי שחקנים שאני מאמין בהם, הם עושים עבודה טקטית מושלמת ויוצאים להתקפה בלי פחד. זו אחת משלוש הקבוצות הגדולות ולהגיע לכמות מצבים כזו מולה... אני גאה בשחקנים, חבל בשבילם שלא כבשנו יותר, אבל לא נהיה חמדנים. זה ניצחון ענק".

על היציאה מהמשבר אמר: "אחרי המשחק מול הפועל ירושלים בתקופה הפחות טובה שלנו, נרדמנו בשמירה. סעיד בסול עשה מעשה וזעזע את הקבוצה וגם אותנו הצוות ועברנו לעבוד אחרת, שינינו סגנון משחק והתנהלות וזה גרם לקבוצה להביא מעצמה דברים אחרים ויש לזה חלק, השחקנים הרימו עצמם כי הבינו שיש סיכוי לפספס את הפלייאוף אחרי שכבר היינו שם וזה התחבר וחזרנו להיות קבוצה עוצמתית".

ומה לגבי העונה הבאה? "גם אני עדיין לא יודע, אני וסעיד נשב בקרוב אני מאמין ונראה אם זה יכול להיסגר במו"מ. תארים? אני חושב שמבחינתי אימנתי את בית"ר והייתי חלק מב"ש באליפות, קיבלתי המון כלים שאקבל את הצ'אנס בקבוצה גדולה. אני חושב שריינה זה הצלחה דרך כדורגל ולא דרך קבוצה קטנה, מבחינתי זה מראה לי שהתנהלנו כמו קבוצה גדולה כך שאת הכלים יש. אני לא פוסל, יש פה קבוצה טובה השקט שאני מקבל לא מובן מאליו, יש פה דברים טובים מאוד אני והשקחנים מקבלים שקט לעבוד, יש דברים שתמיד צריך לשפר, נשב וננסה להגיע לעמק השווה".