"ארקדי גאידמק התאהב בבית"ר י-ם מחדש"

במועדון מביעים שביעות רצון מהישארותו של הבעלים לעונה נוספת. רבע גמר גביע המדינה מול הפועל תל אביב הוזז ל-21:00

זיו אברג'יל  07.04.11 - 16:51

תחילת כתבהבבית"ר ירושלים הביעו היום (חמישי) שביעות רצון מההתקרבות המחודשת של הבעלים ארקדי גאידמק למועדון, ומהודעתו על כך שהוא ממשיך עונה נוספת בקבוצה.

חדשות, תקצירים, סגלים ולוח משחקים בעמוד ליגת העל

הבוקר נערכה בביתו של גאידמק מסיבת יום הולדתו ה-60, כאשר מטעם הקבוצה נכחו יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין, המאמן רוני לוי ועוזרו דויד אמסלם. השלושה הביאו לו זר פרחים וחולצה ממוסגרת עם חתימות השחקנים. "גאידמק התאהב בבית"ר מחדש", אמר גורם במועדון.

"אנחנו סמוכים ובטוחים שנמשיך להנות מתקציב גבוה ומאוזן גם בעונה הבאה", הוסיף גורם נוסף בבית"ר. הבעלים השקיע קרוב ל-400 מיליון ש"ח, מאז הגיע למועדון. ביום שישי הבא בצהריים ייערך טקס הרמת הכוסית המסורתי לקראת חג הפסח ובנוכחתו של גאידמק שצפוי להגיע לבית וגן.

חדשות נוספות שהגיעו היום לקבוצה, היו כשנודע כי רבע גמר גביע המדינה מול הפועל תל אביב בבלומפילד הועבר לשעה 21:00. התמודדות ב-19 באפריל היתה אמורה להיות תחילה ב-20:00, אבל מכיוון שיציאת החג סמוכה לשעה המקורית של המשחק, בירושלים פנו להתאחדות לכדורגל ולגורמים הרלווונטיים ונענו בחיוב.

עד כה נמכרו כ-600 כרטיסים מתוך ה-1500 שהוקצו על ידי הפועל ת"א. ביום ראשון צפויה לפנות הקבוצה להנהלת הפועל ת"א בבקשה להעברת כרטיסים נוספים, זאת עקב האמונה שעד למשחק מול הפועל עכו בשבת (טדי, 19:00) יימכרו כל היתר.

בנוסף, בבית"ר יתלו ביציע הצפוני את ארבעת הדגמים של החולצות לעונה הבאה, בגדלים של 8X3. זאת על מנת שהקהל יוכל לעזור בבחירה. בערב יתקיים אימון סגור בטדי לקראת המשחק מול עכו.