בונאבנטורה מחוץ לסגל איטליה, סטורארו זומן

גם מונטוליבו וז'ורז'יניו לא ישחקו ביורו. קונטה זימן את אדר וברנרדסקי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.05.16 - 22:19
בחוץ. בונאבנטורה (Getty)
בחוץ. בונאבנטורה (Getty)

תגיות: איטליהיורו 2016

תחילת כתבה

נבחרת איטליה חיכתה כמעט עד הרגע האחרון. שעתיים וחצי לפני המועד האחרון לפרסום הסגלים ליורו, אנטוניו קונטה מסר הערב (שלישי) את רשימת 23 השחקנים שהוא ייקח לצרפת. זה קרה במהלך תוכנית הטלוויזיה, "סוניו אזורו" (חלום כחול), בה התארחו המאמן וכל שחקני הנבחרת שהגיעה לגמר ביורו הקודם.

איטליה תחסר את מרבית הקשרים שפתחו באותו גמר מול ספרד (4:0) מכיוון שקלאודיו מרקיזיו וריקרדו מונטוליבו סובלים מפציעות, כמו גם מרקו וראטי, וקונטה בחר לוותר על אנדראה פירלו, שייצג את הנבחרת בכל טורניר גדול מאז יורו 2004. גם ג'יאקומו בונאבנטורה ממילאן וז'ורז'יניו מנאפולי נותרו מחוץ לסגל האיטלקי.

אז מי כן בפנים? קונטה זימן את פדריקו ברנרדסקי שכבש העונה 6 שערים ובישל 6 נוספים במדי נאפולי, וגם את סטפנו סטורארו מיובנטוס למרות שערך העונה רק 19 הופעות בסרייה A, מתוכן 11 בהרכב. גם אדר זומן ואפשרויות נוספות של קונטה בחלק הקדמי הם: צ'ירו אימובילה, גרציאנו פלה, סימונה זאזה ולורנצו אינסינייה.

בהגנה אפשר למצוא את הנציג היחיד של מילאן בסגל של איטליה ליורו: מתיה דה שיליו. מצטרפים אליו אנדראה ברצאלי, לאונרדו בונוצ'י וג'יורג'יו קייליני מיובנטוס, מתיאו דרמיאן ממנצ'סטר יונייטד ואנג'לו אוגבונה, שערך העונה 34 הופעות בכל המסגרות בווסטהאם. לעומת זאת, דוידה אסטורי ודניאלה רוגאני נותרו בחוץ.

הסגל המלא
שוערים

ג'יאנלואיג'י בופון, פדריקו מרקטי, סלבטורה סיריגו.

הגנה
אנדראה ברצאלי, לאונרדו בונוצ'י, ג'יורג'יו קייליני, מתיאו דרמיאן, מתיה דה שיליו, אנג'לו אוגבונה.

קישור
פדריקו ברנרדסקי, אנטוניו קנדרבה, דניאלה דה רוסי, אלסנדרו פלורנצי, עמנואלה ג'יאקריני, סטפנו סטורארו, תיאגו מוטה, מרקו פארולו.

התקפה
אדר, צ'ירו אימובילה, לורנצ'ו אינסינייה, גרציאנו פלה, סימונה זאזה, סטפן אל שעראווי.