הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהד אנגלי הותקף ע"י המון רוסי ונזרק לנהר

האלימות נמשכת: קטטה בין מחנות האוהדים, כיסאות הושלכו. צפו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.06.16 - 23:21

תגיות: אנגליה

תחילת כתבה

אוהדי אנגליה עוד לא הספיקו להתאקלם בצרפת וכבר הסתבכו בצרות. קבוצת אוהדים התפרעה ברחובות מארסיי, שם יערך משחק הפתיחה של שלושת האריות ביורו מול רוסיה (שבת ב-22:00). קטטה התפתחה בין האנגלים לצעירים מקומיים, כיסאות הושלכו וגז מדמיע פוזר על ידי המשטרה המקומית, על מנת להפריד בין הצדדים.

על פי פרסומים, אוהדים אנגלים הכו ברמן בפאב במארסיי, מה שהוביל להתפתחות התגרה. בנוסף, נשמעו ברחובות קריאות "איפה דאע"ש?". "שימוש בגז מדמיע הוא פעילות קיצוני עבורנו באנגליה", אמר דובר מהמשטרה הבריטית, שאחראי על אבטחת האוהדים שהגיעו לצרפת, "למרות זאת, השימוש בגז בשאר היבשת הוא מוכר והמשטרה סיימה את האירוע במהירות וביעילות".

על פי המשטרה הצרפתית, אותו אוהד שהכה את הברמן נעצר. אוהד מאנגליה אחר נפצע בראשו לאחר שספג פציעת כיסא. כריס לורד, אוהד אנגלי נוסף, טוען שדווקא הצעירים המקומיים פתחו בקטטה: "זאת הייתה תקיפה קשה מאוד. החבורה הזאת ידעה בדיוק איפה אנחנו נהיה וזה ברור שרצו לפגוע בנו".

אם חשבתם שכאן זה יעצור אז כדאי שתחשבו שוב. בהמשך הערב אוהדי נבחרת רוסיה, שתתמודד מול נבחרת אנגליה, תקפו קבוצת אוהדים אנגלים,  הכו אותם, ואף דחפו את אחד מהאוהדים מגשר אל גדות הנהר.

מארגני היורו מטעם אופ"א הוציאו את ההודעה הבאה בנושא: "אנחנו מצרים אל האירועים במארסיי. אנחנו בטוחים בכך ששלום כל מי שיגיע לצרפת יובטח על ידי כוחות האבטחה המקומיים. אנחנו פונים לכל האוהדים ומבקשים שישמרו על התנהגות נאותה".