הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ידענו שזה יהיה מכוער. אי אפשר לבקש יותר"

בייל מאושר אחרי ה-0:1 על צפון אירלנד. קולמן: "הראנו הרבה אומץ לב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.06.16 - 21:21

תגיות: יורו 2016

תחילת כתבה

הרגשות החצויים ביומיים האחרונים בממלכה הבריטית ממשיכים להיות חצויים גם הערב (שבת), והפעם בלי קשר להצבעה על היציאה מהאיחוד האירופי. וויילס השיגה 0:1 קטן על צפון אירלנד, עשתה היסטוריה ועלתה לרבע גמר היורו. האוהדים הוולשים יחגגו הלילה ברחובות, הצפון אירים קצת פחות.

המנהיג הבלתי מעורער של וויילס, גארת' בייל, סיכם את המשחק: "ידענו שזה הולך להיות משחק מכוער. הרבה כבוד לצפון אירלנד, הם עשו את הרבה יותר קשה בשבילינו, אבל ידענו ששער יכריע את המשחק. אי אפשר לבקש יותר. זה מדהים".

מאמן הוולשים, כריס קולמן, נתן הרבה כבוד ליריבה: "הם היו טובים מאיתנו בחלקים מסויימים של המשחק, אבל אנחנו הראנו הרבה לב ואומץ. החבורה שלנו לעולם לא מרימה ידיים, הם הצליחו לנצח, למרות שזה לא היה יפה".

קולמן היה החלטי לגבי העלייה וסגנון המשחק: "אני מעדיף להיות ברבע הגמר אחרי משחק כזה, מאשר ללכת הביתה ושיגידו ששיחקנו טוב. קרדיט לצפון אירלנד, הם היו הנבחרת הטובה יותר היום".

"צפון אירלנד הייתה האנדרדוג היום, אבל לא הסתכלנו על זה במהלך המשחק. אנחנו לא יכולים להסתכל הרבה יותר קדימה מעבר ל-45 הדקות הבאות ברבע הגמר. הלילה אנחנו נהנה ולאחר מכן נחשוב על המשחק הבא".

סטיבן דיוויס, מצפון אירלנד, סיכם את המסע של נבחרתו: "במחצית הראשונה היו לנו הרבה יותר הזדמנויות טובות, אבל בסופו של דבר לא הצלחנו להכריע את המשחק לטובתינו. על מקאולי שכבש את העצמי: זה לא מגיע לו, הוא שיחק מצוין היום. אנחנו לוקחים איתנו הרבה מהניסיון שצברנו בטורניר הזה".

ואי אפשר בלי מילה לאזרחים שהגיעו בשבילו: "האוהדים שלנו נהנו מהמסע הזה בדיוק כמו שאנחנו נהנינו. כולם עצובים לראות את הסוף היום".