עשרות אלפים קיבלו את וויילס. בייל: זה מדהים

הדרקונים ערכו מצעד חגיגי. הכוכב: רגע מיוחד. לעולם לא אשכח את זה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.07.16 - 21:20

תגיות: וויילסיורו 2016

תחילת כתבה

נבחרת וויילס לא הצליחה להעפיל לגמר היורו, אבל לאוהדיה זה ממה לא משנה. עשרות אלפים קיבלו היום (שישי) את גארת' בייל וחבריו כמו אלופים כשאלה חזרו מצרפת. הוולשים נחתו אחר הצהריים ויצאו למצעד חגיגי באוטובוס פתוח בזמן שהאוהדים צבעו את הרחובות באדום עד לאצטדיון קארדיף, שהתמלא ב-33,000 אנשים.

השחקנים הוולשים חגגו עם מחיאות כפיים ויקינגיות, שהיו מזוהות לאורך היורו עם נבחרת איסלנד. בוויילס התכוננו לחגיגה הגדולה ומספר בתי ספר שחררו את התלמידים מהשיעורים כדי שיוכלו להצטרף למצעד. אחת מהן, מייסי בת ה-11, הייתה מרוצה במיוחד אחרי שקיבלה חתימה מארון ראמזי: "כל הנבחרת הייתה מדהימה". אוהדת אחרת, נאנסי בת ה-97, סיפרה: "כמעט איבדתי את קולי לאורך היורו בגלל שעודדתי את השחקנים. המדינה גאה בזכותם ואני שמחה שיצא לי לראות את וויילס בטורניר גדול".

מאמן וויילס, כריס קולמן, אמר: "זה כל הסיפור. בשביל זה השחקנים עבדו כל כך קשה כדי לייצג את המדינה שלהם, הם ידעו שהיא עומדת מאחוריהם". בייל הוסיף: "זה מדהים ואני לעולם לא אשכח את זה. זה מיוחד לראות מה המשמעות של לייצג מדינה שלמה. זו תחושה אדירה וגם הזדמנות מבחינתנו לומר תודה על התמיכה".

האל רובסון קאנו אמר: "אנחנו גאים שגרמנו לזה. זה היה טורניר ארוך ואנחנו שמחים להיות בבית". סם ווקס סיפר: "כמות האנשים שבאו לחגוג איתנו, מדהימה. לחזור לפה מצרפת ולראות את המראות האלה זה מדהים". מי שנעדר מהמצעד הוא ג'ו לדלי, שטס לאיביזה כדי להתחתן.