חיפשתם אותו: רונאלדו השחקן המעניין ביורו

נתוני הגלישה באינטרנט: פורטוגל הכי פופולארית, ובאיזה מקום זלאטן?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.16 - 21:37

תגיות: יורו 2016

תחילת כתבה

חגיגת כדורגל של חודש שלם הגיעה לסיומה. בכל ערב כולנו התקצבנו מול המסכים, הכנו את הפיצוחים וצחקנו מהמ"מים. אכלנו, שתינו וצרכנו דבר אחד: יורו, שבסיומו התרגשנו עם הדמעות של כריסטיאנו רונאלדו. רגע אחרי שהטורניר הסתיים, הגיע הזמן לסיכום מנקודת מבט קצת אחרת. ממי הכי התרגשתם? על מי הכי אהבתם לקרוא? ומי השחקן הכי אהוב? זמן לקצת נתונים.

באתרי האינטרנט בישראל נכתבו 1,883 כתבות. הנבחרת שהישראלים הכי אהבו לקרוא עליה היא הזוכה הטרייה, פורטוגל,כש-10% מהקוראים התדעכנו על החבורה של פרננדו סנטוס. למקום השני המכובד הגיעה נבחרת קטנה, שהפכה ללהיט של היורו: איסלנד, ש-9.5% מהקוראים נכנסו לכתבות עליה, והתרגשו מסיפור הסינדרלה של היורו. במקום השלישי בלבד עם 8.7% נמצאת המארחת צרפת.

מי השחקן שהכי התעניינתם לקרוא עליו? תאהבו אותו או תשנאו אותו, לכריסטיאנו רונאלדו פשוט אי אפשר להישאר אדיש. 46% (!) מהגולשים נכנסו לכתבות על CR7, וחגגו איתו את התואר.

הסגן של כוכב הסלסאו הוא חברו לחדר ההלבשה בסנטיאגו ברנבאו, גארת' בייל, שנמצא הרחק מאחור עם 13.5%. מי שהפתיע במקום השלישי הוא זלאטן איברהימוביץ', שאומנם לא כבש, אך הפרידה שלו מהמדים הלאומיים עשתה את שלה ו-13% מהגולשים קראו ידיעות על הרכש החדש של מנצ'סטר יונייטד.