תכשיט מודרני בעטיפת רטרו

חדש מטריומף: סקרמבלר 1200 מודרני וטכנולוגי

אביעד אברהמי, פול גז  28.10.18 - 15:10

תגיות: דו גלגלי

תחילת כתבה
טריומף חשפה השבוע סדרת סקרמבלרים חדשה בנפח 1,200 סמ"ק, שמשלימה את סדרת אופנועי הרטרו של החברה הבריטית - שלצערנו הרבה אינה מיובאת ארצה.
 
הכלים החדשים - סקרמבלר 1200 ברמות גימור XC ו-XE - יושבים על הפלטפורמה המוכרת של הת'ראקסטון, כולל מנוע הטווין המקבילי בנפח 1,200 סמ"ק המפיק כ-90 כ"ס ו-11.4 קג"מ. למרות מראה הרטרו, המנוע הזה מודרני לחלוטין עם קירור נוזל ומצערות חשמליות.
 
צג ה-TFT מציע גם חיבור לסמארטפון, מערכת ניווט אינטגרלית, וגם - לראשונה באופנועים - מערכת אינטגרלית של גו-פרו שמאפשרת שליטה במצלמות ישירות מהכידון. כך יכול הרוכב לצלם סטילס או וידאו תוך כדי רכיבה, מבלי להוריד את הידיים מהכידון.
 
מבחינת מכלולי השלדה, גם כאן מדובר במכלולים איכותיים במיוחד. החישוק הקדמי בקוטר "21, עם אוריינטציית שטח ברורה, הבולמים האחוריים של אוהלינס מתכווננים באופן מלא ומציעים מהלך ארוך במיוחד, וגם הבולמים הקדמיים ההפוכים של שוואה מציעים מהלך ארוך לשטח וכיוונים מלאים. הבלם הקדמי של ברמבו, כשהקליפרים רדיאליים מסוג M50. לא חסכו פה על מכלולים.
 
העיצוב סקרמבלרי לחלוטין, כשכל רמת גימור תגיע בשתי סכימות צביעה. ושוב, מאחורי עיצוב הרטרו מסתתר אופנוע מודרני לחלוטין וסופר-טכנולוגי. מהמם!