הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

היצירה החדשה של בוגאטי - קורקינט חשמלי

הנה כלי מוטורי של יצרנית הקצה הצרפתית שאפילו אתם יכולים לקנות

בועז קורפל
בועז קורפל  13.01.22 - 14:43

תגיות: בוגאטי

כל חובב רכב ובעיקר אוהבי המכוניות האקזוטיות המפלצתיות והמהירות חווה צמרמורת קלה בכל פעם שהמותג בוגאטי מוזכר. קל וחומר כשמדברים על דגם חדש של בוגאטי כי אז הדמיון מתעופף הכי רחוק שאפשר ובצדק. אחרי יצירות מטורפות שנכנסו ישירות לפנתאון של העולם המוטורי כמו בוגאטי ויירון, בוגאטי שירון ואחרות כאשר עיני העולם נשואות לשנת 2024 להופעתה של הבוגאטי בוליד הקיצונית על מנוע בתצורת  W16 בהספק 1850 כוחות סוס שמחירה יהיה 4.75 מיליון דולר ליחידה. הפעם מפתיעים בבוגאטי שנרכשה על ידי יצרנית המכוניות האקזוטיות החשמליות הקרואטית רימאץ, ומציגים לראווה את הדגם החדש שהוא לא אחר מאשר קורקינט שמתהדר במהירות קצה קיצונית של 30 קמ"ש.
 
בוגאטי לא לבד
יצרניות הרכב, ובעיקר מעולם היוקרה, נכנסו כבר מזמן לתחומי לייפסטייל ואורחות חיים נוספות פרט למכוניות והן חתומות על יצירות מופלאות של אופניים מחומרים אקזוטיים שעוצבו במנהרות רוח בהן מפתחים מכוניות פורמולה 1 וביניהם מרצדס, פרארי, מזראטי ואחרים. לפיכך, הקורקינט של בוגאטי שהוצג בתערוכת CES בלאס ווגאס איננו פורץ דרך אלא רק מצטרף לרשימת הפרימיום של המוצרים הקטנים מעולמות המוביליטי ופתרונות התחבורה האישיים.
 
הקורקינט החמוד שמשקלו 16 ק"ג בלבד, עשוי משלדת סגסוגת מגנזיום קלה, כולל גם לוח תצוגה רחב שמציג את מצב הסוללה, סטטוס מצב הנסיעה חסכוני או מהיר וגם את מהירות הנסיעה ונתונים נוספים. בליבו של הצעצוע היוקרתי נמצא מנוע חשמלי בהספק 700 וואט שהם כוח סוס אחד בקירוב שמסוגל לדחוף את הכלי בדרכים בעלות שיפוע של 15 מעלות כשהוא משתמש בגלגלים במידה 9 אינץ' וצמיגי ראן פלאט עמידים והכול לטווח נסיעה מרבי של 35 ק"מ עם שלוש אפשרויות לבחירת הרוכב למהירות שונה, עירוני, חסכוני וספורט. הקורקינט מצויד בפנסי איתות בקצות הכידון שלו וגם בתאורה אחורית והיקפית לצורכי בטיחות.
בוגאטי לא מסרו מתי הם ישווקו את הקורקינט החמוד הזה ומה יהיה מחירו, אבל אם אין לכם מספיק כסף להזמין את הבוליד, הקורקינט יישמח להתייצב לצידכם עם הרבה פחות הוצאות ובלי בעיות חניה וביטוח.