מיכאל שומאכר, עכשיו מגיע הסרט

קצת לפני יום הולדתו ה-51 יעלה לאקרנים סרט דוקו אודות חייו של נהג המירוצים הגרמני מיכאל שומאכר

בועז קורפל
בועז קורפל  13.05.19 - 11:26
(צילום: Getty)
(צילום: Getty)
תחילת כתבה

זה היה רק עניין של זמן עד שזה יקרה. סרט דוקומנטרי אודות מיכאל שומאכר יעלה לשידור בדצמבר השנה, חודש אחרי שימלאו 25 שנים לזכייתו באליפות הראשונה וחודש לפני יום הולדתו ה-51. הסרט שנקרא 'שומאכר' יכלול ראיונות עם בני המשפחה הקרובים ביותר לאלוף הגרמני לרבות אביו, רעייתו וילדיו וגם ראיונות עם אנשי מפתח בקריירה של הנהג שנפצע פציעה קשה בתאונת סקי.

הסרט יכלול קטעים שלא הוקרנו מעולם ומאחוריו ניצבים שני היוצרים הגרמנים מיכאל ווך והאנס-ברונו קאמרטונס שכבר עשו סרט דוקומנטרי על שחקן הטניס הגרמני בוריס בקר. מפיקי הסרט הם ונסה נוקר ובנג'מין סייקל מחברת B | 14 FILM ולדבריהם הסרט יופץ בדצמבר השנה אך יוצג לפני כן בפסטיבל הסרטים בקאן.

"הסרט יבחון היבטים רבים באישיותו המורכבת של מיכאל שומאכר, בין אם כנהג מירוצים חסר פשרות, ילד שחלם להיות אגדה על מסלול המירוצים, המכונאי שבו, האב והבעל שהוא למשפחתו וגם חבר הקבוצה", כך אומרים מפיקי הסרט. "אנחנו נרגשים מכך שהמשפחה נעתרה לבקשתנו ומשתפת פעולה עם כל בקשותינו. אנו חבים להם תודה גדולה מאוד כי בלי התמיכה שלהם שום דבר לא היה מבשיל לכדי מעשה. אנחנו בהחלט ערים לאחריות שמוטלת על כתפינו". 

שומאכר נמנה על נהגי הפורמולה 1 המעוטרים בתולדות הספורט; הוא מחזיק ב-7 אליפויות ו-91 נצחונות במירוצי גרנד פרי. אחרי התאונה הקשה שחווה ב-2013 צצו מדי פעם דיווחים אופטימיים אודות בריאותו, אולם עד כה לא ברור לגמרי מהו מצבו הבריאותי, שכן המשפחה ממשיכה לשמור על פרטיות ומאפשרת רק למעגל הקרוב ביותר אליו להגיע לביקורים.

איך עוקבים אחרינו:

https://www.facebook.com/carworld5/

 פייסבוק

https://www.instagram.com/sport5_car/

אינסטגרם

https://twitter.com/car_world5

טוויטר

 

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=7266&docID=299634&lang=HE

חדש: "עולם הרכב" מעכשיו גם בוואטספ שלכם!