מתיחת פנים לשברולט טראוורס

מוביל הנוסעים האמריקני מקבל רענון קל ומבחוץ ומבפנים, וקצת חיזוקים בטיחותיים. בישראל בשנה הבאה

ניר בן טובים  15.03.20 - 08:46

תגיות: שברולט

תחילת כתבה

שברולט חשפה במהלך סוף השבוע את טראוורס 2021, לאחר שזה זכה למקצה עדכונים קוסמטי ועם קצת חיזוקים טכנולוגיים בצד הבטיחותי. בשברולט סוגרים מעל 11 שנים עם הקרוסאובר הגדול ומסכמים היקף מכירות של 1.3 מיליון יחידות רק בגבולות ארה"ב. זהו הרכב השלישי הנמכר ביותר של המותג האמריקני אחרי הקרוסאובר המשפחתי איקוניוקס והפיק-אפ סילברדו. השנה האחרונה הייתה הטובה ביותר במשפחת טראווארס עם למעלה מ-150 אלף מכירות. 

הטרווארס הנוכחי מיוצר מ-2017 וחולק רצפה עם קדילאק XT6 (רכב 7-מושבים שהופיע כמעט שנתיים אחריו). במסגרת הרענון, התמקדו שברולט בחידושים באזור השבכה הקדמית והפנסים והוסיפו מערכות בטיחות גם ברמות הגימור הבסיסיות בהן בלימה אוטומטית עם זיהוי הולכי רגל ותיקון היגוי אקטיבי בעת סטיה מנתיב. השינויים הגדולים ביותר בצד הקוסמטי בכל אופן טמונים בהחלפת יחידות התאורה (צרות יותר בטכנולוגיית LED בשני הקצוות), השחרה של החלק התחתון בפגוש לטובת מראה יותר אגרסיבי ושילוב איתותים בתוך גופי התאורה. כמו כן, תהיינה 4 חלופות לעיצובי החישוקים שטרם נראו בסדרה הזו. 

בחלל הפנים השינויים עוד פחות בולטים; מלבד הוספת מערכות הבטיחות החכמות שצוינ החל במפרט הבסיסי ביותר,  תהיינה אופציות לריפודים מהודרים יותר, לוח מחוונים דיגיטלי חדש 8 אינץ', וכן ממשוק עם אפל-קאר פליי ואנדרויד אוטו בצורה באמצעות WIFI. מלבד זאת, טראוורס ממשיך עם אותו סידור הושבה מודולארי וכל הפונצקציות המוכרות.

בחזית שוכן אותו מנוע 3.6 ל' בהספק מרבי של 310 כ"ס ו-37 קג"מ. החיבור הוא לתיבת הילוכים אוטומטית תשע מהירויות והנעה כפולה או קדמית. צריכת הדלק הממוצעת היא בסביבות ה-8.5 ק"מ לליטר.

מהיבואנית לישראל 'UMI' נמסר ל'עולם הרכב' כי הטרווארס 2021 יגיע לארץ במהלך שנת 2021.