רונאלדו חוגג אליפות עם בוגאטי חדשה

באוסף של כוכב יובנטוס הצטברו 4 מכוניות בוגאטי בשווי כולל של יותר מ-30 מיליון יורו

ניר בן טובים  04.08.20 - 08:09

תגיות: בוגאטי

תחילת כתבה

סרטון: כפיר כשריאן

בעיצומו של סגר הקורונה בחודש אפריל דיווחנו לכם שכריסטיאנו רונאלדו, כוכב קבוצת יובנטוס ככל הנראה הזמין מסלון הווילה שלו בוגאטי חדשה, ה-צ'נטודיאצי', או 110 בתרגום מאיטלקית. בבוגאטי לא אישרו וגם לא הכחישו את הדברים בעת הדיווח, אבל כעת עולה מפרסום של העתון האיטלקי 'קוריירה דה לה סרה' שהפורטוגזי בן ה-35 השלים את רכישתה תמורת 10 מיליון יורו במסגרת חגיגות האליפות של יובנטוס. בכך הוא חותם אוסף של 4 מכוניות בוגאטי באחזקתו: ווירון, שירון, וכן את הבוגאטי הנדירה מכולן, ה-"מכונית השחורה" אותה רכש תמורת סכום דמיוני של 17 מיליון יורו. מדובר בשווי כולל של יותר מ-30 מיליון יורו רק עבור רכבי בוגאטי.

הצ'נטודיאצ'י שהוצגה ב-2019 נוצרה בהשראת דגמי העבר של בוגאטי עם קווים מקבילים ל-EB110 משנות ה-90. כמו כל אחיותיה היא מצוידת במנוע W16 בנפח 8.0 ל' המפיק 1600 כ"ס ומאיצה ל-100 קמ"ש ב-2.6 שניות, ל-200 קמ"ש ב-6.1 שניות, ל-300 קמ"ש ב-13 שניות ועד מהירות מרבית של 380 קמ"ש. אגב, זאת לא הבוגאטי המהירה ביותר שיש לרונאלדו: דגם השירון (4 מיליון יורו) מסוגל להעפיל ליותר מ-410 קמ"ש. ההבדל המהותי ביותר ביניהם נעוץ במכסת הייצור: הצ'נטוידאצ'י הרבה יותר נדירה ממנה, שכן רק 10 יחידות שלה עלו לרצפת ההרכבה של היצרן הצרפתי (וככל הידוע כולן נמכרו מראש).   

רונאלדו הוא אחד הלקוחות הנאמנים של בוגאטי, אבל זה לא אומר שהוא יסרב למכוניות ספורט מגוונות בהאנגר הנוצץ שלו. בנוסף לבוגאטי הוא מחזיק בפרארי F430, רולס רויס פאנטום, למבורגיני אוונטדור, מזראטי גראן קבריו, בנטלי קונטיננטל GTC וכן רכש לא מזמן עוד יצירת מופת, ה-מקלארן סנה, תמורתה נפרד מסכום פעוט של 800 אלף יורו.  לכך אפשר גם להוסיף את הצעצוע שרכשה לו אשתו ג'ורג'ינה לרגל יום הולדתו ה-35, מרצדס G וואגון בסכום של כ-600 אלף יורו, ולפני ימים אחדים רכש יאכטה מפוארת ב-5.5 מיליון יורו.

ירחון 'פורבס' מעריך את משכורתו העונתית של רונאלדו ב-100 מיליון יורו, שני רק ללאונל מסי שמגלגל לכיסו 17 מיליון יורו נוספים. המשמעות היא שאם רונאלדו מעוניין לרכוש מכונית קצה נוספת הוא צריך להמתין בערך חודש ושבוע, או במילים אחרות הוא צריך למכור בערך 87 אלף חולצות של יובנטוס עם שמו מתנוסס על גב החולצה. נשמע הרבה? ממש לא. ב-24 השעות הראשונות שחולצתו הופצה על ידי המועדון, מכרו מנהלי הגברת הזקנה מעל חצי מיליון עותקים. 

בוגאטי תשחרר לו את המכונית רק בתחילת 2021. אנחנו בטוחים שבינתיים הוא יסתדר עם משהו אחר.

 כל החדשות והעדכונים הכי חמים עכשיו בוואטספ! של עולם הרכב

לאינסטגרם של עולם הרכב בספורט 5 כבר הצטרפתם? למה אתם מחכים.