הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עובר דירה: גראג' המכוניות של מסי

מאאודי עד לפרארי: האוסף המרשים של הפרעוש מגיע לפריז

בועז קורפל
בועז קורפל  11.08.21 - 11:26

עולם הכדורגל כמרקחה מאז יום ראשון אחה"צ, אז כינס ליונל מסי את מסיבת העיתונאים שבה הוא הודיע כי הוא עוזב את מועדון הכדורגל הספרדי ברצלונה. מאחורי הדמעות והלב השבור, מסתבר כי משפחת מסי שכוללת 5 נפשות, אוהבת מכוניות ולא חסרות כאלה במוסך הפרטי של המשפחה. הכדורגלן האגדי שנחת אתמול בצרפת, יצטרך בית גדול לבני המשפחה עם גראז' גדול שיכיל את כל המכוניות שהצטברו במהלך השנים בהן המשפחה הייתה בברצלונה.

אוסף עשיר
הקשר המסחרי בין מועדון הכדורגל ברצלונה לבין יצרנית המכוניות הגרמנית אאודי, הפכו את הדגמים של אאודי להיות בין הפופולאריים במשפחת מסי אבל הכדורגלן בן ה-34 לא ויתר על מכוניות של מרצדס, לנדרובר, מזראטי ופרארי וביניהן כמה מכוניות בשווי של עשרות מיליוני יורו. לצד אלה יש למשפחה כמה מכוניות יומיומיות להסעת הילדים לחוגים כמו לקסוס RX450h וגם קדילאק אסקלייד וריינג'רובר SV ספורטיבית שהגברת אנטונלה רוקוזו, רעייתו של הכדורגלן, תוכל להביא את הקניות מהסופרמרקט.

מה שבאמת מעניין הן המכוניות המיוחדות בגראז' של ליונל. שם אפשר למצוא את אחת המכוניות הנדירות ביותר בעולם הפרארי 335 אס ספיידר סקאלייטי. מדובר באחת מתוך 4 מכוניות בעולם ומסי רכש אותה במחיר של 36 מיליון דולר. לצידה יש גם פרארי F430 ספיידר (מסתבר שיש לפרעוש חולשה למכוניות פתוחות) וגם פגאני זונדה טריקולור.