סימני חיים: שש שנים לתאונה של מיכאל שומאכר

אלוף העולם לשעבר בפורמולה 1 ממשיך להאבק על חייו

בועז קורפל
בועז קורפל  29.12.19 - 12:13
(צילום: Getty)
(צילום: Getty)
תחילת כתבה

שש שנים חלפו מאז התאונה של מיכאל שומאכר באתר הסקי מירבל שבצרפת. שש שנים שבהן אלוף העולם האגדי שזכה ב-7 תארים עולמיים בפורמולה 1, רחוק מעיני הציבור ונמצא בביתו בשוויץ כשהוא נתון לטיפול צמוד של צוות שיקום רפואי שמעניק לו את מיטב הטיפול שניתן לקבל.

מעט מאוד אנשים פגשו אותו מאז התאונה הנוראית, בעיקר קרובי משפחה, אחד אחד האחרונים שבהם הוא נשיא ה-FIA, ז'אן טוד, שאמר שהוא צפה במירוץ גראנד פרי יחד עם מיכאל, אבל הוסיף כי האלוף הגרמני עדיין שרוי במצב רפואי קשה. לפני כמה שבועות הופצו ידיעות על ידי אחד הנוירולוגים המטפלים בו כי שומאכר מקבל טיפול חדשני ועירוי דם מועשר, אולם הטיפול הזה לא ממש חדשני והוא חלק מהשגרה שבה מטופלים חולים רבים שנמצאים במצבו ועדיין אין פריצת דרך או שיפור משמעותי.

המשפחה ממשיכה לשמור בקנאות על פרטיותו ומרחיקה כל ניסיון לצלם אותו. היום מבקשת קורינה, אישתו של מיכאל שומאכר, שכל האוהדים שלו בעולם יקדישו לו מחשבה טובה אחת וכל המחשבות יתורגמו לאנרגיה אחת גדולה שעשויה לסייע לו. בנו של מיכאל, מיק שומאכר, ימשיך גם בשנה הבאה לנהוג במדי קבוצת Prema באליפות העולם למירוצי פורמולה 2 וזאת תהיה עונה קריטית שתשפיע על המשך הקריירה שלו. ביתו של מיכאל, ג'ינה-מריה, ממשיכה לקצור הצלחה בתחרויות קפיצות ראווה עם סוסים. Keep Fighting Michael