רוסי, המילטון וגם אלון דאי בנבחרת הספורטאים של 'מונסטר'

נהג המירוצים הישראלי, פעמיים אלוף אירופה בנסקאר, זכה בחוזה חסות לעונת המירוצים הבאה

בועז קורפל
בועז קורפל  28.01.20 - 13:07

תגיות: אלון דאי

תחילת כתבה

כל ספורטאי שמתחרה בענף ספורט יחידני, חולם על הישגים גדולים בענף שלו ויותר מכך, הוא חולם על קריירה מקצוענית על כל המשתמע ממנה לרבות חוזה חסות מנותן חסות בקנה מידה עולמי, מה שיטביע את החותמת כי ההישגים שלו והאיכויות שלו תואמות לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אלון דאי, נהג המירוצים הישראלי, מגיע לשלב הבא בקריירה המפוארת שלו. אחרי מירוצי הפורמולה באסיה ובאירופה, אחרי פריצת הדרך העולמית עם השתתפות ראשונה באקדמיה העולמית לספורט מוטורי של ה-FIA ואחרי הישגים נפלאים בזירת ה-GT העולמית ואחריהן שתי זכיות ברציפות באליפות אירופה בנאסקר, הוא הוחתם אמש (יום שני) על ידי חברת משקאות האנרגיה  Monster Energy כאתלט רשמי שלה והוא ינהג תחת חסותה בקבוצת המרוצים PK Carsport עם Monster Energy באליפות הנאסקר האירופאית.

נותני חסות בקנה מידה עולמי לא תמיד מסתנוורים רק מההישגים והם נותנים חשיבות רבה לערכים נוספים שאינם נופלים מההישגים עצמם. אותן חברות גדולות רואות באתלטים הנבחרים כשגרירים מלאים שלהן וכמי שמייצגים אותן ואת הערכים שלהן על המסלולים ויותר מכך, בכל מקום בעולם שבו הם נמצאים. אז אל תתפלאו לפגוש את אלון לבוש במיתוג המוכר של מונסטר בכל הזדמנות ופחית משקה בידו ואני לא בטוח שגם הפיג’מה שלו איננה ממותגת.

חברת משקאות האנרגיה האמריקאית אימצה לעצמה את הקונספט שהגיע מהמתחרות שלה, רדבול ורוקסטאר וזה היה עניין של זמן עד שהיא תרחיב את הפעילות המיתוגית שלה באמצעות אתלטים נבחרים בכל מדינה שבה המשקאות שלה משווקים כי זאת התפיסה המסחרית שעומדת מאחורי המיתוג עצמו. בעבר ראינו את מתן ניר, רוכב האופנועים הישראלי המחונן שזכה להיות אתלט נבחר של רדבול בישראל וממנו למדנו על המחויבויות והדרישות החמורות שבהן הוא נדרש לעמוד בזכות החסות שהוא קיבל. אלון דאי הוא נהג המירוצים הישראלי הראשון שזוכה לחוזה חסות מקצועני ונוכל לראות אותו בעונה הקרובה בצבעי מונסטר מסתער מחדש על תואר אליפות אירופה בנסקאר עם קבוצה חדשה אחרי קריירה מוצלחת עם קבוצת CAAL האיטלקית.

אלון דאי: "אני שמח וגאה על החתימה עם קבוצת Monster Energy וPK Carsport והאפשרויות הרבות הגלומות בה, אתן את כולי עבור ההזדמנות אשר ניתנה לי ואנצל אותה כדי להמשיך ולכבוש יעדים נוספים".