רוי ניסני ימשיך בווילאמס

ניסני בן ה-26 הרשים בשנה הקודמת כנהג המבחן של הקבוצה. "חידדתי את כישורי ויכולותיי. מצפה לעונת 2021"

ניר בן טובים  19.01.21 - 12:29

תגיות: רוי ניסני

תחילת כתבה

רוי ניסני, נהג המירוצים הישראלי בן ה-26 ימשיך גם בעונה הבאה כנהג המבחן של קבוצת וויליאמס, כך על פי הודעה שהפיצה קבוצת ה-F1. ניסני הותיר חותם חיובי על ראשי ווילאמס בין אם על סיפונה של מכונית ה-FW43 ובין אם על גבי הסימולטור. לדבריהם, אף תרם באופן מקביל לפיתוחה. ניסני השתתף במספר אימונים בעונה הקודמת בספרד, איטליה וכן במסלול בבחריין וחתם את השנה גם באבו-דאבי עם הופעה מוצלחת נוספת. 

"כקבוצה אנחנו מאוד מרוצים מהתרומה של רוי גם בעבודה על המסלול וגם בסימולטור בגרוב, שתרמו שניהם לשיפורים בזמני ההקפה שהצלחנו להשיג עם כלי הרכב שלנו במהלך העונה. בנוסף גם נהנינו לראות את רוי מתפתח כנהג ואין לנו ספק שהוא עוד ימשיך ויתקדם גם בעונה הבאה".

בדומה למתוכנת בשנה היוצאת, ניסני יטול חלק בשלושה מקצי טרום דירוג בימי שישי (אימונים), וכן אומרים בקבוצה כי יגדיל את מכסת האימונים על הסימולטור, כך שבאופן כללי יהיה מעורב בפעילות מגוונת יותר של הקבוצה בכמה מישורים. "זה כבוד בשבילי להמשיך להיות חלק מוויליאמס. מאז שהתחלנו, התקדמנו משמעותית במספר תחומים - בנוסף לאימוני ימי שישי המעולים, היתה לנו גם הרבה עבודה מאחורי הקלעים. אני מחויב בכל כולי למען הקבוצה, חידדתי את יכולותיי וכישורי כנהג, אני מצפה להמשיך כך גם בעונת 2021". 

עונת המירוצים הסדרתית של ניסני מתקיימת בסבב הפורמולה 2, שם הוא מתחרה על מכונית קבוצת טריידנט, לצד בן קבוצו מרינו סאטו (אין קשר לטאקומה). הוא השתתף ב-24 מירוצים, צבר חמש נקודות ודורג המקום ה-19 בסיום שנת 2020.