ממשיך בפורמולה 2: רוי ניסני חתם בדאמס

הישראלי ישלים עונה שלישית בסבב, סגר לעונה אחת בקבוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.01.21 - 11:53
תחילת כתבה

רוי ניסני (26) יפתח בעוד מספר חודשים את עונתו השלישית בסבב הפורמולה 2 היוקרתי, זאת לאחר שחתם עד תום העונה בקבוצת דאמס הצרפתית. כזכור, רק לפני עשרה ימים קבוצת ווילאמס הודיעה שהישראלי ימשיך לשמש גם בתור נהג המבחן שלה בעונת 2021 בסבב הפורמולה 1.

בעונה שעברה ניסני נהג עבור קבוצת טרידנט האיטלקית, וסיים במקום ה-19, כשבמרוצו הטוב ביותר הגיע למקום ה-8. עונת 2018 הייתה הראשונה שלו בפורמולה 2 בה סיים במקום ה-22 עם קבוצת קאמפוס. לצד ניסני ינהג מרקוס ארמסטרונג בן ה-20, בוגר האקדמייה המפוארת של פרארי, שכבר הספיק לבצע נסיעת מבחן עבור הסקודריה.

"אני נרגש להיות חלק מקבוצה כל כך מכובדת כמו דאמס", אמר ניסני המאושר, שכבר ביצע נסיעת מבחן עבור הקבוצה בחודש דצמבר. "יש לקבוצה היסטוריה מדהימה ומוניטין חזק בפורמולה 2, אז אני נרגש להצטרף ומצפה לפתיחת העונה במארס".

הבעלים המשותפים של הקבוצה, גרגורי ואוליבייה דריוט, הספיקו כבר להתרשם מההשתלבות המהירה של ניסני. "אנו שמחים מאוד לקבל את רוי בקבוצה לשנת 2021", הצהירו השניים. "כבר הזדמן לנו לעבוד אתו במהלך המבחן שלאחר העונה בבחריין, שעבר טוב מאוד והיינו מרוצים מהמשוב שלו. עכשיו, יהיה עלינו לספק עבורו את הכלים הטובים ביותר כדי שיממש את הפוטנציאל שלו. אנו מקווים לעזור לו לספק את התוצאות הטובות המגיעות לו".