רוי ניסני יחנוך את מכונית ה-F1 החדשה של ווליאמס

הנהג הישראלי יבחן את ה-FW43B במסגרת מבחני טרום העונה בבחריין. "הוכנסו בה שיפורים מכניים. מקווה שיסייעו לקבוצה להשיג תוצאות טובות יותר"

ניר בן טובים  09.03.21 - 17:13

תגיות: רוי ניסני

תחילת כתבה

בזמן שהוא מתכונן לעונת הפורמולה 2 עם קבוצת DAMS בבחריין, רוי ניסני, נהג המירוצים הישראלי יחנוך במהלך סוף השבוע במסגרת מבחני טרום העונה את מכונית ה-F1 החדשה של קבוצת וויליאמס, ה-FW43B שהוצגה לפני כשבוע. נהגי הפורמולה 2 לשעבר וכיום הנהגים המובילים של ווליאמס, ניקולס לאטיפי ו-ג'ורג' ראסל יקחו את ההגה ביום השני והשלישי. "פיצלנו את המבחנים - נהג אחד בכל יום אחר", אומר מנהל הקבוצה סיימון רוברטס. "זה ניסיון טוב עבור ניסני לצבור הקפות על המכונית. כולם תורמים את חלקם לתכנית", כך הוא מוסיף.

רוי ניסני מסר: "ביום שישי אזכה לחנוך את המכונית החדשה של הקבוצה, אשר מלבד לעיצוב החדש שלה יש בה גם שיפורים מכניים, אשר אני מקווה שיסייעו לקבוצה להשיג תוצאות טובות יותר מאשר בעונת 2020. אני מודה לראשי הקבוצה על האמון וההזדמנות לחנוך את ה-FW43B ומקווה שהפידבק שאספק למהנדסים יסייע להמשיך ולשפר את הרכב".

המבחנים בבחריין נערכים בין התאריכים 12-14 במרץ, ומאחר לכל קבוצה הוקצה בערך יום וחצי למבחנים במתכונת מקוצרת, הפגנת הבטחון של ראשי הקבוצה בניסני בהחלט מעידה על רמת האמון שלהם בישראלי בן ה-26. רוברטס גם חושב שהמבחנים יספקו לצוות אינדקציה טובה ביחס למתחרים הישירים שלהם על הגריד השנה, כולל אלפא רומיאו ו-האס. "יש לי הרבה בטחון במכונית ובעבודה שנעשתה מתחת למעטפת, במיוחד בנושא האמינות. עשינו שיפורים שצריכים לבוא לידי ביטוי, אבל בשלב הזה מוקדם לדעת לאיזה מרחק הם ייקחו אותנו".