הוא חוזר: בר ברוך מסתער על אליפות איטליה

אחרי שנת היעדרות, הנהג הישראלי חתם על חוזה במכוניות GT

בועז קורפל
בועז קורפל  30.04.21 - 20:10

תגיות: בר ברוך

תחילת כתבה

אחרי שנת היעדרות ממסלולי המרוצים (למעט הופעת אורח באליפות אירופה הפתוחה למרוצי GT), חוזר נהג המרוצים הישראלי המעוטר, בר ברוך מכרמיאל, אל הזירה החביבה עליו, אליפות איטליה למרוצי GT כבר בסוף השבוע במסלול מונזה בפרברי מילאנו.

ברוך חתם השבוע על חוזה לעונה מלאה עם קבוצת אנטונלי מוטורספורט, שמייצגת את יצרנית המכוניות מרצדס, והוא ינהג במכונית מדגם AMG GT3 לפי קריטריונים של ה-FIA במטרה אחת ויחידה, אליפות.

ברוך נחשב לאחד הנהגים הטובים ביותר באליפות בשנים האחרונות ושמו הולך לפניו כנהג כישרוני, מהיר ונועז שרק חוסר מזל מנע ממנו כתר אליפות, כשנהג בשורות אאודי איטליה וסיים במקום שלישי.

עם שובו של ברוך לפאדוק במונזה, החלו להתרוצץ הידיעות אודות "הישראלי הקשוח שחזר לאליפות", וטובי הנהגים מקבוצות פרארי ולמבורגיני שמתכוננים לפתיחת העונה יצטרכו להביא בחשבון את הנהג הישראלי שחוזר רעב מתמיד.

ברוך יעלה למסלול מחר (שבת) למרוץ הראשון של העונה וביום ראשון הוא יחתום את הסיבוב הראשון באליפות. כל המרוצים שלו ישודרו בלעדית בערוץ הספורט. האליפות תכלול השנה ארבעה סבבים ושמונה מרוצים סה"כ במונזה, מיזאנו (סן מרינו), אימולה ומוג'לו.

בסרטון שבנגן הווידאו למעלה: בר ברוך עורך לנו הכרות עם המכונית החדשה שלו. "בתקופה הקשה הזו בעולם יש אי וודאות מטורף. הכל משתנה ברגע. החתימה קרתה ממש לפני מספר ימים. היה לחץ מטורף. שמרתי את זה בסוד אפילו מהמשפחה והחברים הקרובים. העונה תהיה קשוחה מאוד, הרבה רכבים וקבוצות מובילות. כולם רוצים לנצח אחרי 2020. אני פה כדי לתת בראש, ואני מלא בהתרגשות שזה עם מרצדס", הוא אמר.