ישתדרג: ג'ורג' ראסל יצטרף למרצדס בעונה הבאה

הבריטי, שיחליף את ולטרי בוטאס, התרגש: "יום מיוחד עבורי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.09.21 - 12:15
תחילת כתבה

ג'ורג' ראסל יזכה לקפיצת המדרגה בעונה הבאה. הנהג הבריטי המבטיח (23), שגדל באקדמיה של מרצדס, קיבל היום (שלישי) את הבשורה הגדולה לה חיכה הרבה זמן - הוא יתפוס את מקומו של ולטרי בוטאס במרצדס החל מהעונה הבאה כשחתם על חוזה רב שנתי.

"זה רשמי, בעונה הבאה אני אהיה נהג של מרצדס", התרגש ראסל. "זה יום מיוחד עבורי ואני רוצה להגיד תודה גדולה לוויליאמס ולמרצדס ולכל מי שתמך בי ואפשר לי להגיד למקום הזה. לא יכולתי לעשות זאת בלעדיכם".

למרות שהודעה זו הפכה לרשמית היום הדבר לא באמת מהווה הפתעה גדולה, מאחר וראסל סומן כנהג העתיד של אלופת היצרניות בשבע העונות האחרונות. הבריטי ידע לא מעט רגעי אכזבה אצל וויליאמס בשלוש העונות האחרונות, אך במהלך החודשים האחרונים הוכיח שהוא יותר מראוי לנהוג בקבוצת הפאר. לאחר שראסל שבר את תקרת הזכוכית וצבר נקודות בהונגריה (מקום שמיני), הנהג העולה גם עשה את הבלתי ייאמן בבלגיה למרות הכוכבית שבמרוץ - סיים במקום השני.

ראסל, שזכה בעברו באליפות ה-GP3 והפורמולה 2, ינסה להוכיח לקבוצה הגרמנית כי היא קיבלה את ההחלטה הנכונה ואולי היא מצאה את הפנים שלה לעתיד, כאשר יצוות לצד לואיס המילטון בעונה הבאה, אולי בעונתו האחרונה בקריירה.