הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"סופג איומי רצח": סערת הפורמולה לא עוצרת

לטיפי, שנקלע לעימות המילטון-ורסטאפן, סיפר: "השנאה יצאה מפרופורציה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.12.21 - 20:06

עונת הפורמולה המטורפת כבר הסתיימה לה, אך הרוחות מסרבות להירגע סביב הדרמה המטורפת שקיבלנו במירוץ סיום העונה שנערך באבו דאבי. היום (שלישי), הנהג שבעל כורחו נקלע לקלחת הסוערת במאבק בין לואיס המילטון ומקס ורסטאפן, ניקולאס לטיפי, חשף שמאז סיום העונה הוא סובל איומים על חייו ברשתות החברתיות.

כזכור, במירוץ עצמו נהג וויליאמס שהתנגש בגדר, ריסק את מכוניתו וגרם לעליית מכונית הבטיחות למסלול, מה שהתחיל את רצף האירועים המרתק בדרך לעקיפה הדרמטית של ורסטאפן על יריבו על התואר, מה שהעניק לו את האליפות הראשונה שלו.

כך לטיפי כתב במכתב שפורסם: "ברגע שדגל השחמט התנופף, ידעתי שהדברים הולכים לצאת משליטה ברשתות החברתיות. העובדה שהרגשתי שיהיה עדיף למחוק את האינסטגרם והטוויטר מהסלולארי שלי אומרת את כל מה שצריך לדעת לגבי האכזריות של העולם הווירטואלי.

השנאה, הניצול והאיומים שחוויתי ברשת החברתית לא הפתיעו אותי, זאת המציאות של העולם בו אנחנו חיים עכשיו. זה לא זר לי, בכל ספורט שהוא צריכה לקרות תקרית אחת כדי שהעניינים יתפוצצו לחלוטין בדרך לחשיפת הצד הנורא ביותר של האנשים שנקראים 'אוהדים'. מה שהדהים אותי היה הקיצוניות של הדברים, שלחו לי איומי רצח".