הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פורסמו מחירי פורד ברונקו בישראל

דלק מוטורס תשיק את אתר ההזמנות המקוון ב-3 באוגוסט בשעה 10:00

ניר בן טובים  29.07.21 - 11:19

תגיות: פורד

זמן קצר לאחר שהודיעה היבואנית דלק מוטורס על פתיחת אתר מכירות הברונקו הייעודי, שיהיה זמין לפעילות מקוונת החל ב-3 באוגוסט בשעה 10:00 בבוקר, היא מפרסמת היום (חמישי) את מחירי הדגמים שישווקו בישראל. כפי שדיווחנו בפעם הקודמת, היצע דגמי Bronco יורכב משלוש גרסאות על בסיס מרכבי 2 ו-4 דלתות, כאשר בחרטום שוכן אך רק המנוע החזק ביותר במשפחה: 2.7 ל' V6 בעל הספק מרבי של 330 כ"ס ו-57 קג"מ, בחיבור אל תיבת הילוכים אוטומטית 10 מהירויות והנעה כפולה. צריכת הדלק הממוצעת היא בסביבות ה-7.5 ק"מ לליטר בנזין.

מהיבואנית נמסר כי כל הדגמים מוצמדים לחבילת האבזור הבכירה ביותר - Lux, הכוללת כאמור את מערכת השטח המתוחכמת לה מספר מצבי כיול: חול, באחה, בוץ וטרשים וכן מצב טיפוס סלעים. אלה משפיעים על מאפיינים דינמים של הרכב וכן על ביצועיו בשבילים ובשטח מאתגר. בנוסף לכך, הברונקואים חמושים ב-3 מערכת תמיכה לבקרי ה-4X4: ניהוג בדוושה אחת (מאפשר בלימה אוטומטית מבוקרת), בקרת מדרון חכמה וכן מערכת שמקטינה את קוטר סיבוב ההיגוי. 

לכל ברונקו אפיון ייחודי לו מבחינת גדלי צמיגים, תכונות ניהוג, נעילות דפרנציאל וכדומה. באבזור התקני של הרכב מערכת פורד סינק-4 עם מסך מגע ראשי 12 אינץ' וממשקי אפל ואנדרויד, לוח מחוונים דיגיטלי, מושבי עור, מערכת שמע של באנג-אנד-אולפסון, בקרת אקלים דיגיטלית, שקעי USB רבים, פתרונות אחסון, שמשות אחוריות כהות, כניסה והנעה ללא מפתח, מערך מצלמות היקפיות 360 מעלות, חימום מושבים קדמיים, הפעלה קולית מגלגל ההגה, גג-קשיח פריק, דלתות צד פריקות, חימום גלגל הגה ומערכת הגנה היקפית פורד קו-פיילוט 360 עם שלל בקרות בטיחות מקוריות יצרן. הרכב מגיע עם גלגל חלופי בגודל מלא.

מחירי הדגמים בישראל:

פורד ברונקו Outerbanks ב-385 אלף שקלים (2 דלתות) ועד 405 אלף שקלים לדגם 4 דלתות.

פורד ברונקו Badlands ב-415 אלף שקלים לדגם 2 דלתות ועד 435 אלף שקלים לדגם 4 דלתות.

פורד ברונקו Wildtrack ב-450 אלף שקלים -  4 דלתות בלבד.

מסגרת האחריות היא 3 שנים או 100 אלף קילומטרים, המוקדם ביניהם.

כל מה שצריך לדעת על פורד ברונקו החדש