הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארז טרופן מונה לסמנכ"ל שיווק ומכירות יגואר לנד רובר

חברת המזרח, יבואנית רכבי לנד רובר יגואר מינתה את ארז טרופן במקומו של רמי וקסמן

מערכת עולם הרכב  13.09.21 - 12:33
ארז טרופן (צילום: יחצ)
ארז טרופן (צילום: יחצ)

חברת המזרח פרסמה השבוע כי מינתה את ארז טרופן לסמנכ"ל שיווק ומכירות של מותגי יגואר לנד רובר. טרופן ימלא את החלל שהותיר אחריו רמי וקסמן, שכיהן בתפקיד זה במשך 14 שנים והוביל את היצרנים הבריטיים בדרכים מפותלות עד לפתחה של האבולוציה החשמלית והשקתם של שני דגמים אסטרטגיים - יגואר I PACE וכן לנד רובר דיפנדר החדש. 

טרופן, בן 42 מילא שורה של תפקידים שונים בענף הרכב, והחל את דרכו בקבוצת צ'מפיון מוטורס עם טיפול בכמה מישורים לוגיסיטיים בקרב מותגי אאודי וסיאט, ולאחר מכן גויס לקרסו מוטורס שם הושם אחראי בכיר בחטיבת החלפים של מותג דאצ'יה. בשנתיים האחרונות הוא משמש סמנכ"ל תפעול ביבואנית האלקטרוניקה ניופאן. טרופן הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת ת"א ובוגר תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. פרט לניהול כלי הרכב החדשים של המותג, יטפל גם במסגרת הטרייד אין של חברת המזרח.

טרופן מסר: "אני גאה להצטרף לחברת המזרח לשיווק מכוניות שמציגה בשנים האחרונות צמיחה מרשימה בהיקף המכירות של מכוניות יגואר ולנד רובר, וחוגגת שנת שיא במכירות. אמשיך לפתח את הצלחת המותגים המובילים שלנו, ולחזק את הקשר של החברה עם קהילת הלקוחות שלנו". 

גלית עיני וולף מנכ"לית החברה: "אנו שמחים על הצטרפותו של ארז טרופן לשורותינו. השנה אנו מציינים שנת שיא נוספת במכירות מותגי יגואר ולנד רובר בישראל. אנו שמחים וגאים בהישגים ופועלים להמשיך לקדם ולבסס את המותגים יגואר ולנד רובר בשוק רכבי היוקרה בישראל.  אנו  מאחלים לארז הצלחה רבה".