הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אמארוק ספורט?

בפולקסווגן רוצים ליזום פרויקט R עבור הטנדר היוקרתי של המותג

  02.02.22 - 14:46

תגיות: פולקסווגן

בהמשך השנה עתידה לחשוף חטיבת הפרטיות/מסחריות של פולקסווגן דור חדש לגמרי של רכב העבודה היוקרתי אמארוק. לשם כך כידוע, פולקסווגן משתפת פעולה עם פורד, שכן האמארוק החדש חולק את הבסיס ההנדסי שלו עם פורד ריינג'ר שנחשף בסוף השנה הקודמת (ואמור להגיע גם לישראל). הריינג'ר החדש יקבל בסופו של דבר גם חבילת ראפטור מושחזת, מה שמעלה את השאלה האם פולקסווגן מטפחת גרסה דומה עבור האמארוק. 

לפי הדיווחים, פולקסווגן בודקת את האפשרויות ל-'Amarok R'. כך אומר מנהל המחלקה האוסטרלית של פולקסווגן לאמצעי התקשורת בסידני. פולקסווגן כבר מספקת כעת אמארוקים מחוזקים בשיתוף פעולה עם סדנת שיפורים דוגמת וויליקנשו. עם זאת, זוהי בסך הכול חבילת אפטר מרקט ייעודית. הריינג'ר החדש לעומת זאת ישווק בסופו של דבר תחת ידי חטיבת פורד פרפורמנס, המצויד באופן מסורתי בצמיגי שטח קשוחים, מרווח קרקע גבוה יותר, בולמי זעזועים מיוחדים ומנוע בריון.

פולקסווגן ציינה בעבר כי האמארוק החדש ישא בחרטום מנוע 3.0 V6 TDI בגרסה החזקה ביותר שלו. עם זאת, ייתכן שהגרמנים יבקשו מעמיתיהם האמריקנים את מנוע ה-400 כ"ס 3.0 ביטורבו V6 מהאקספלורר ST. עוד נדע בהמשך השנה, שכן הדור השני של אמארוק יערוך את הופעת הבכורה שלו בקיץ הקרוב ויגיע לשווקים ברבעון 4 כדגם 2023 ואז נדע מתי נראה אותו בארץ. הריינג'ר, עליו תוכלו לקרוא כאן בהרחבה יעשה את דרכו אלינו הוא בשנה הבאה.