הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דונגה בסכנת הדחה. הלילה: ברזיל נגד פרו

הפסד יעיף את הסלסאו. פיליפה לואיס: "ההדחה של אורוגוואי - אזהרה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.06.16 - 19:56

תגיות: ברזיל

תחילת כתבה

האם דרכה של ברזיל בקופה אמריקה תסתיים כבר בשלב הבתים? זה לא תסריט דמיוני. הלילה (בין ראשון לשני), הסלסאו תתמודד מול פרו בבוסטון כאשר הפסד צפוי לגרום להדחתה. גם אקוודור תוכל להעפיל לרבע הגמר אם תגבור על נבחרת האיטי החלשה.

1:30: אקוודור - האיטי

הסיפור של האקווטוריאנים פשוט מאוד. ניצחון בשני שערים או יותר - לא משהו חלומי נגד הנמושה של הבית - יסדר להם כרטיס לרבע הגמר בלי קשר למה שמתרחש במשחק השני. פער קטן יותר יגרום לכך שנבחרתו של גוסטבו קינטרוס תזדקק להכרעה במפגש המאוחר בין ברזיל לפרו כדי להצטרף למנצחת בשלב הבא. תיקו או הפסד? במקרה כזה, הברזילאים והפרואנים יעפילו מבלי לדרוך על כר הדשא.

"כל מה שנותר לנו זה לגבור על נבחרת שהייתה חלשה ביותר בשמירה שלה עד כה, אבל צריך לדעת איך מנצחים את המשחקים", אמר קינטרוס, מאמן אקוודור, "אנחנו צריכים להשתפר הרבה ולשמור על האינטנסיביות".

3:30: ברזיל - פרו

מצד אחד, אחרי השביעייה לרשתה של האיטי, אי אפשר לפקפק יותר ב"קנרינייה". מצד שני, דונגה והשחקנים שלו ממש לא יצאו מכלל סכנה. במקרה שאקוודור תנצח את האיטי, לברזיל אסור להפסיד - או אז, הענקית הברזילאית תודח כבר בשלב הבתים, בדיוק כמו אורוגוואי. הברזילאים מודעים לעניין.

"ההדחה של אורוגוואי משמשת לנו כאזהרה", אמר המגן, פיליפה לואיס, "זו תחרות מסובכת, כולם רוצים לנצח ואף משחק לא קל. לאורוגוואי יש נבחרת נהדרת אבל היא הפסידה במשחק הראשון שלה, הם הרגישו בחסרונו של לואיס סוארס. אבל אנחנו במומנטום טוב, משתפרים מדי יום. אני חושב שאנחנו יותר מוכנים מכל נבחרת אחרת".

מאמן ברזיל, דונגה, שם את מבטחו בפיליפה אחר - קוטיניו. "דיברנו איתו, אנחנו רוצים שהוא יהיה הקוטיניו של ליברפול", אמר קשר העבר, "שיכתיב את הקצב, יוביל וייקח סיכונים. אנחנו מנסים לעשות את חלקנו בכך שאנחנו מוציאים לפועל את מה שהתאמנו עליו".

מההרכב הברזילאי ייעדר קשר ריאל מדריד, קאסמירו, שמושעה מהמשחק בבוסטון. מנגד, מי שצפוי לחזור אחרי שהיה חסר בשני המשחקים הראשונים בבית הוא מירנדה, בלם אינטר, שהחלים מפציעה בשריר והשתתף באימונים מלאים. פרו, מנגד, תסתמך על פאולו גררו, שכבש את שער הניצחון ב-0:1 על האיטי במחזור הפתיחה.